Ramazan 2018 26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • İMSAK 03:34
  • GÜNEŞ 05:25
  • ÖĞLE 13:01
  • İKİNDİ 16:57
  • AKŞAM 20:24
  • YATSI 22:07
  • İFTARA KALAN SÜRE

Akyazı Belediyesi Bilgi Kültür Evi Kayıtları Başladı

Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Derslere Destek merkezi 2017 - 2018 yılı için 5-6-7-8 sınıflar için Türkçe, Matematik, Sosyal bilimler İngilizce, Fen Bilgisi alanlarında ders kayıtlarını almaya başladı.

Akyazı Belediyesi Bilgi Kültür Evi Kayıtları Başladı

Her yıl bünyesindeki uzman eğitimci kadrosu ile bugüne kadar yetiştirdiği yüzlerce öğrenciyi başarıdan başarıya ulaştırarak  Fen Liselerine, Anadolu liselerine, Anadolu İmam hatip liselerine ve diğer önemli liselere yerleşmelerinde yüzde 99 oranında yerleşme başarısı ve yine yüzde 99 oranında TEOG başarısı elde eden Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Derslere destek merkezi,  eğitimde derslere destek geleneğine bu yıl da aynı tempo ile devam edip yeni başarılara imza atmak adına 2017 - 2018 eğitim sezonu 5-6-7-8 sınıflar için Türkçe, Matematik, Sosyal bilimler İngilizce, Fen Bilgisi, alanlarında ders kayıtlarını almaya başlamıştır.

Kayıt sonrasında öğrencilere, okul periyotlarına bakılarak, Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere her gün derslere destek programları düzenlenecektir.

Kayıtlar için son başvuru tarihinin 15 Eylül 2017 Cuma olduğunu belirten Bilgi ve Kültür Evi yetkilileri bu tarihe kadar başvurmak isteyen öğrencilerin Eski Diasa market üzerinde bulunan Ömercikler mahallesi Çarşı içi 8006 sk. No:5 deki Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi'ne şahsen öğrenci velisinin müracaat etmesi gerekiyor.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan "Eğitim ve öğretim bizler için her zaman öncelik taşıyor. Öğrencilerimizi başarıdan başarılara ulaştırmak,  derslerine tam destek, Eğitimle ve gelecekteki kariyer hedef ve hayallerinin gerçekleşebilmeleri için onlara basamak olabilmek için  Bilgi ve Kültür evimizde öğrencilerimize kapılarımızı açıyoruz. Bu güne kadar Bilgi ve Kültür evi Derslere destek merkezimizde konusunda uzman eğitimci kadromuz ile birçok öğrencimizi hedeflerine ulaştırmak adına 99 oranında yerleşme başarısı sağladık. Geleceğe emin adımlarla kendinden emin ve kararlı başarılı öğrenciler yetiştirilmesi için çabalarımızı gösterdik ve onların ulaştığı başarılarla en az onlar kadar, aileleri kadar bizlerde mutlu olduk. Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evimizde eğitim ve öğretime hizmet etmeye, Derslere tam destek vermeye, Öğrencilerimizi hedeflerinde başarıya ulaştırmaya bundan sonra da aralıksız olarak devam edeceğiz bu konuda elimizden ne geliyorsa her zaman yapmaya hazırız. " dedi.

Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Telefon iletişim Hattı : 0 264 418 14 24

akyazı belediyesi bilgi kültür evi eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
Suç makinesi tutuklandı
Suç makinesi tutuklandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal