TÜMSİAD SATSO seçimlerine hazırlanıyor

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, üyelerinin SATSO meslek komitelerinde yer alması için çalışmalara başladıklarını söyledi.

TÜMSİAD SATSO seçimlerine hazırlanıyor

Ölmez, 02 Ekimde gerçekleştirilecek SATSO seçimleri nedeniyle TÜMSİAD olarak kendilerinin de çalışmaya başladığını ifade etti.

Ölmez, Seçim tarihine kadar TÜMSİAD'ta düzenli olarak toplantılar yapacağız. Amacımız; üyelerimizden, sektörleri ile alakalı olan sorumluluk sahibi, sanayinin ve ticaretin gelişmesine katkı sağlayacağını düşündüğümüz arkadaşlarımızı meslek komitelerinde meclis üyesi yapmak. TÜMSİAD olarak önemsenen bir kuruluşuz. Bu çerçevede biz de şehrimize katkıda bulunmak için, aktif bir şekilde bu çalışmanın içinde olacağız” dedi.

TÜMSİAD Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda söz alan SATSO eski Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu; SATSO’ya aidat borcu olmayan tüm iş adamlarının seçimlere katılarak komite ve meclis üyeliğine aday olabileceğini belirtti. Ancak, odaya aidat borcu olanlar seçimlerde oy kullanamaz, adayda olamaz. dedi.

Toplantıda, ayrıca TÜMSİAD Başkan Vekili Nihat Baltaoğlu, Üyeler Necmettin Kırık, Behlül Bayrak, Adem Bilgen ve Doğan Çatalbaş seçimlerle ilgili konuşma yaparak, değerlendirmelerde bulundular.

tümsiad satso seçim hazırlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağmur ne kadar sürecek?
Yağmur ne kadar sürecek?
Akyazı'da kenevir operasyonu
Akyazı'da kenevir operasyonu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal