Selahiye ve Kazımpaşa'da doğalgaz aboneliği başladı

AGDAŞ, alt yapı çalışmalarının tamamlandığı Serdivan'a bağlı Selahiye ve Kazımpaşa'da abonelik alınmaya başlandığını duyurdu.

Selahiye ve Kazımpaşa'da doğalgaz aboneliği başladı

Yatırım çalışmalarına ara vermeden devam eden AGDAŞ, Kazımpaşa ve Selahiye mahalleleri için doğal gaz alt yapı çalışmalarını tamamlayarak abonelik almaya başladı. 

AGDAŞ,  bağlantı sözleşmesi yapmak isteyen vatandaşların yoğun dönem gelmeden abonelik işlemlerine başlamaları konusunda tavsiyede bulundu. Bölgede çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte 480’den fazla ev doğal gaz konforunu yaşayacak.
 
Kazımpaşa ve Selahiye mahallelerinde konutlarının önünde doğal gaz servis kutusu imalatı tamamlanmış kişilerin, konut içi doğal gaz tesisatları ve doğal gaz bağlantı sözleşmeleri için AGDAŞ tarafından sertifikalanmış firmalar ile anlaşma sağlamaları gerektiği ifade edilen açıklamada; "Müşteriler 76 farklı firmadan doğal gaz bağlantı sözleşmesi işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Müşteriler konuyla ilgili mağduriyet yaşamamaları adına anlaşma sağladıkları firmanın, AGDAŞ tarafından sertifikalandırıldığına dikkat etmeleri gerekmektedir. Sertifikalı firma güncel iletişim bilgilerine AGDAŞ web sitesinde üzerinden ulaşabilirler." denildi. 

serdivan kazımpaşa selahiye doğalgaz abonelik başladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çığ felaketinde Hendekli uzman çavuş yaralandı
Çığ felaketinde Hendekli uzman çavuş yaralandı
Halı sahada kalp krizi geçirip ölen İsmail'e acı veda
Halı sahada kalp krizi geçirip ölen İsmail'e acı veda
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal