Serdivan Trafik Park yeni döneme hazır

Serdivan Trafik Park yeni eğitim öğretim yılında öğrencilere verilecek trafik eğitimleri için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Serdivan Trafik Park yeni döneme hazır

Uygulamalı trafik eğitiminin yanı sıra farklı aktiviteleriyle de çocukların vazgeçilmezi olan Serdivan Trafik Park'ın yeni eğitim öğretim döneminde okullara ve diğer eğitim kurumlarına randevu sistemiyle hafta içi her gün 09.00-16.00 saatleri arasında hizmet vereceği belirtildi.

Serdivan Trafik Park’a gelen ziyaretçilere öncelikle, bilinçli sürücü ve bilinçli yaya olma konusunda yetkililer tarafından eğitimler verilecek. Teorik eğitimlerin ardından uygulama kısmına geçilerek pedallı araçlar eşliğinde trafik eğitimine devam edilecek. Minik misafirler pedallı araçların yanı sıra oyun treni ve trambolinden de yararlanabilecek.

Serdivan Trafik Park yetkililerinden yapılan açıklamada 2017-2018 öğretim yılı için randevulu sistem üzerinden kayıtlara başlanıldığı belirtilirken, öğrencilerin eğitimlerden faydalanabilmeleri için kurumların 0541 778 8741 numaralı telefonu arayarak randevu alabilecekleri bildirildi.

serdivan trafik park yeni dönem hazırlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağmur ne kadar sürecek?
Yağmur ne kadar sürecek?
Akyazı'da kenevir operasyonu
Akyazı'da kenevir operasyonu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal