Ramazan 2018 27 Mayıs 2018 Pazar

  • İMSAK 03:33
  • GÜNEŞ 05:25
  • ÖĞLE 13:01
  • İKİNDİ 16:57
  • AKŞAM 20:25
  • YATSI 22:08
  • İFTARA KALAN SÜRE

Onarımdaki iki okulun öğrencilerine kötü haber

Sakarya’da 716 okulda 9 bin 874 yönetici ve öğretmen, 180 bin 466 öğrenci pazartesi günü ders başı yapacak. Onarım çalışmalarının sürdüğü Büyükgazi Ortaokulu ve Orhangazi İlkokulu’ndaki öğrenciler, başka okullarda eğitime başlayacak. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okulların tatilde olduğu yaz döneminde ilimiz genelinde 99 okulda bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.

Onarımdaki iki okulun öğrencilerine kötü haber

Onarım yapılan okullardan 97’sinde çalışmalar tamamlandı ve bu okulların öğrencileri 18 Eylül Pazartesi günü başlayacak eğitim yılında daha modern imkanlara kavuşturuldu.
 
Geniş kapsamlı onarımın yapıldığı okullardan Büyükgazi Ortaokulu ile Orhangazi İlkokulu’nda ise çalışmalar bir süre daha devam edecek.
 
Bu okullarda öğrenim gören öğrencilerimizin mağdur olmaması konusunda İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri gerekli tedbirleri aldılar.
 
Onarım çalışmalarının devam ettiği Büyükgazi Ortaokulu’nun öğrencileri okulun yakınındaki Şehit Abdullah Ömür İlkokulunda, Orhangazi İlkokulu’nun öğrencileri ise Şirinevler Ortaokulu’nda yeni eğitim öğretim yılına başlayacaklar.
 
Büyükgazi Ortaokulu ve Orhangazi İlkokulu’ndaki onarım çalışmalarının iki ay içinde tamamlanması bekleniyor. Çalışmaların bitmesiyle birlikte bu okullarımızın öğrencileri de yenilenerek daha modern imkanlara kavuşturulan okullarında eğitim öğretimlerine devam edecekler. 

sakarya büyükgazi ortaokulu orhangazi ilkokulu onarım çalışma öğrenci eğitim başka okul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yerli otomobilin üretileceği yer belli oldu
Yerli otomobilin üretileceği yer belli oldu
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal