Metruk binalara operasyon

Sakarya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 'Nartko-Metruk' operasyonu yapıldı.

Metruk binalara operasyon

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şehirde 'Nartko, Sokak, İlçe, Metruk' operasyonu düzenlendi. 

Düzenlenen operasyonlara toplam 2 ekip ve 14 personel ile 1 narkotik köpeği katıldı. Adapazarı ve Arifiye ilçelerinde toplamda 26 metruk bina kontrol edildiği öğrenildi. 

Gerçekleştirilen bina uygulamalarında 1503 şahsın sorgulaması ve 313 aracın denetlenmesi ile, 51 işyeri ve 26 Metruk binanın kontrolü yapıldı. Yapılan denetlemelerde 1 ruhsatsız tabanca, 1 kuru sıkı tabanca, 2 şahıstan esrar maddesi ele geçirilmiş olup, 4 aranan şahıs yakalanıp ve 1 işyerine kabahatler kanununa göre işlem yapıldı. Ayrıca 16 araca da trafik yönünden idari yaptırım uygulandığı öğrenildi. Sakarya Valiliği'nden konu ile ilgili yapılan açıklamada, "İlimizde tüm unsurlarımızla suç ve suçlulara karşı yürüttüğümüz kararlı mücadelemiz aralıksız devam edecektir" denildi. 

 

sakarya polis metruk bina uyuşturucu operasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belçika Ligi’nin en iyi oyuncusu Büyükşehir’de
Belçika Ligi’nin en iyi oyuncusu Büyükşehir’de
Karasu SAMEK’te yetenekler gün yüzüne çıkıyor
Karasu SAMEK’te yetenekler gün yüzüne çıkıyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal