Taraklı'da çekildi, ilk bölümüyle nefes kesti!

Çekimleri Taraklı'da yapılan Yalaza dizisi yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecan dolu dakikalar yaşattı. Ekranlarda bu akşam yayınlanmaya başlayan Yalaza dizisinin ilk bölümünde eğlenceli anlar yer aldı.

Taraklı'da çekildi, ilk bölümüyle nefes kesti!

Ekranlarda bu akşam yayınlanmaya başlayan Yalaza dizisi izleyicilerden tam not aldı. Oyuncu kadrosuyla birçok dizisever tarafından dikkat çekmeyi başaran dizi Yalaza'nın ilk bölümünde neşeli anlar yer aldı.
Marangoz İbrahim, Taraklı kasabasının sevilen bir simasıdır. Dört kızı Aysu, Burcu, Tuba ve Gökçe, oğlu Arda ve babası Faik’le beraber hayatını sürdürmektedir. Arda’nın doğumunda karısını kaybettiğinden beri duldur. İbrahim’in dört kızının peşinden ise birbirinden hayta Oral, İsmail ve Fatih koşmaktadırlar. 

Kasabada sevilen bir ev lokantası işleten Nalan ise çocukluğundan beri İbrahim’e karşılıksız aşk beslemektedir. Tek amacı İbrahim’le evlenmektir. İbrahim’in Nalan ile evlenmesini istemeyen kızları, babalarının çocukluk aşkı, uzun zaman önce Taraklı’yı terk etmiş olan Alev’i Taraklı’ya çağırırlar. Alev beklenmedik bir biçimde ortaya çıkar. Gel gelelim, bu davet başlarına büyük dertler açacaktır. 

Belki de babalarını kaybedeceklerdir. Alev’in gelmesiyle İbrahim’e arabasıyla çarpması bir olur. Ortalık bir anda can pazarına döner. Acaba İbrahim yaşayacak mıdır? Bütün bu gariplikleri normale döndürmek vazifesi ise kasabalının Yalazacısı Santral ve yorgancı Settar Baba’ya düşer.

taraklı yalaza dizi ilk bölüm yayınlandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dört ilçeye kesinti uyarısı
Dört ilçeye kesinti uyarısı
Maltepe Park ve Adakule açıldı
Maltepe Park ve Adakule açıldı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal