Akyazı Belediyesi'nden 500 öğrenciye kırtasiye yardımı

Akyazı Belediyesi 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının başlaması ve okulların açılması ile birlikte harekete geçerek maddi durumu iyi olmayan 500 öğrenciye Kırtasiye yardımında bulundu.

Akyazı Belediyesi'nden 500 öğrenciye kırtasiye yardımı

Eğitim ve öğretim destek vermek adına Bilgi ve Kültür evi derslere destek merkezinde bugüne kadar birçok öğrenciyi başarıdan başarıya ulaştıran, geçtiğimiz günlerde de üniversiteye hazırlanan gençler için Bilgi ve Kültür evinde ücretsiz ders veren Akyazı Belediyesi eğitim adına yeni desteklerine devam ediyor.
Öğrenciler için faydalı işler yapmak adına kolları sıvayan Akyazı Belediyesi Eğitime olan desteğini Her yıl olduğu gibi bu yılda 500 Öğrenciye Kırtasiye yardımında bulunarak sürdürdü. 

2017- 2018 eğitim ve öğretim yılının başlaması ve okulların açılması ile birlikte harekete geçen Akyazı Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerinin titizlikle yaptığı araştırma ve incelemeler sonrasında gerçekten maddi durumu iyi olmadığına kanaat getirilen ve ihtiyaçlı olduğu öngörülen 500 öğrenciye Kırtasiye yardımında bulundu.

Akyazı Belediyesinin Kırtasiye yardımı desteği ile Kırtasiyeden Kalem, Defter, Cetvel, Silgi, Kalemtıraş, Boya kalemleri, beslenme çantası ve benzeri gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayan öğrenciler ve o öğrencilerin velileri belediyenin yaptığı Kırtasiye yardımından dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’a teşekkür ettiler.

akyazı belediyesi 500 öğrenci kırtasiye yardım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dört ilçeye kesinti uyarısı
Dört ilçeye kesinti uyarısı
Maltepe Park ve Adakule açıldı
Maltepe Park ve Adakule açıldı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal