Hicri yılbaşını böyle karşıladılar!

Serdivan Belediyesi tarafından dün akşam Bağlar Caddesi bilinen adıyla Kafeler Caddesi’nde düzenlediği festival tam bir rezalete dönüştü.

Hicri yılbaşını böyle karşıladılar!

SEBADER (Serdivan Bağlar Caddesi Kafeler ve Restoranlar Derneği) ile Serdivan Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Mavi Durak Festivali dün gece yapıldı.

Tamda Hicri yılbaşı gecesi inanan insanların vaktini ibadette geçirdiği saatlerde festival, kortej yürüyüşü ve açılış konuşmalarıyla başladı.

Daha sonra festival sahne alan şarkıcılarla devam ederken, ortaya rezalet görüntülerde çıktı. Festival alanında gençlerin gecenin ilerleyen saatlerine kadar alkol alıp sonrasında nahoş bir takım şeylerin yaşanması vatandaşların büyük tepkisine neden oldu.

Vatandaşlar Serdivan Belediyesi'nin tamda Müslümanlar için büyük önem taşıyan Hicri yılbaşı akşamı böyle bir festival düzenlemesine sert tepki gösterdi.

Bazı vatandaşlar; “Nerede kaldı Müslümanların özel gecelerine saygı? Yazıklar olsun” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

MedyaDetay.com

 

serdivan kafeler caddesi içki hicri yılbaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yazıklar olsun SERDİVAN BELEDİYESİ     2017-09-22 Sıkıntı seçilen kişiler bile neye nasıl ve böyle bir günde hizmet ederler yazıklar olsun...ALLAH CC islah etsin...
Cem çakmak     2017-09-22 Yazıklar olsun tam bir rezillik müslüman memleketin de bir müslüman topluluğun bu şekilde rezilliğının önünü açan kişiler veya kurumlar bunlardan daha rezildir böyle bir zenginlik gelecekse gelmez olsun böyle festival yapılacaksa yapılmaz olsun maden festival yapıyorsunuz bunun denetiminide adam gibi yapın
Oktay tutar     2017-09-22 Hicri yılbaşının kutlanmasını engelleyen mi var yoksa
Mahmut Bektaşoğlu     2017-09-21 Yusuf alemdarın metalleşmeside demek bu şekilde oluyor iyi bir incelemeye alınıp kızağa çekilmesi gerekenlerden biri diye düşünüyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal