Taraklı şöhreti yakaladı, bir sinema daha çekiliyor

Şener Şen ve Olgun Şimsek'in oynadığı reklam filmi Mümkünlü ile adını duyuran Taraklı, TRT 1'de yayınlanan "Yalaza" dizisinin ardından şimdi de sinema çekimine ev sahipliği yapıyor. Yakında vizyona girecek "Zor Yıllar" filminin çekimleri tarihi evleriyle ünlü Taraklı'da gerçekleştiriliyor.

Taraklı şöhreti yakaladı, bir sinema daha çekiliyor

Bir reklam filmiyle Türkiye'nin gündemine gelen Taraklı, 'Mümkünlü' adıyla yakaladığı şöhretinin meyvelerini topluyor.
Dünya sakin şehirler birliğine üye olan şirin ilçe bugünlerde dizi ve film setine dönüştü.
İlçenin önemli bir kültürü olan Yalaza bir diziye dönüştürüldü. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav‘ın yaptığı, başrollerinde Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan, Sinan Albayrak, İpek Tuzcuoğlu, Didem Balçın ve Zeynep Gülmez'in yer aldığı komedi dram türündeki yeni dizi Yalaza'nın çekimleri ilçede devam ediyor.

Yalaza dizisi ile birlikte şimdide sinemada vizyona girecek olan "Zor Yıllar" film çekimleri Taraklı'da otantik sokak ve Kadirler Konağında yapılıyor.

Yönetmenliğini Ayhan Özen, Yapımcılığını Mahmut Yusuf’un yaptığı başrollerinde ise Derda Yasir ve İlker Kızmaz’ın oynadığı ‘’Zor Yılların’’ hikâyesi ise 1913 yılında geçen bir aşk hikayesi.

Öte yandan dizi ve sinema filminde yardımcı oyuncu olarak rol alan Taraklı’lı vatandaşlar, günlük 50-100 lira arasında değişen ücretler alıyor.

taraklı yalaza zor yıllar dizi sinama set çekim oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İç savaştan kaçtı, fakülte birincisi oldu
İç savaştan kaçtı, fakülte birincisi oldu
Fındık üreticisine kötü haber
Fındık üreticisine kötü haber
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal