TÜMSİAD'dan Mustafa Ak'a ziyaret

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez yönetm kurulu üyeleryle birlikte, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı'na yeniden seçilen Mustafa Ak'ı ziyaret ederek ''Hayırlı olsun'' dleğinde bulundu.

TÜMSİAD'dan Mustafa Ak'a ziyaret

Tüm Sanayci ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı ve yönetimini makamında ağırlayan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Başkan Ölmez, AK Parti İlçe Başkanlığına yaptığı ziyarette iş dünyası olarak şehrin ve ülkenin kalkınmasına katkı sağlayacak her proje ve çalışmamaya destek vermeyi bir görev kabul ettiklerini belirterek, ülke gündemininin yoğun olduğu bu günümüzde birlik ve beraberliğe her zamandakinden daha fazla ihtyaç olduğunu söyledi. Güçlü bir Türkiye için siyasi ve ekonomik istikrarın devam etmesi gerektiğine de değinen başkan Ölmez, “Bu vatan ve bu devlet bizim. Gidecek başka yerimiz yok. Bu nedenle vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkmalıyız ve bu şuurda yeni nesiller yetiştirmeliyiz.”dedi.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ise, Millet olarak bugün birlik beraberliğe daha çok ihtyacımız var, yakın geçmişte terör örgütü feto darbe girişimi esnasında Türk milleti olarak bir olduk, iri olduk, diri olduk ve bu sayede bu girişimi başarısız oldu. Ülke olarak 2023 2053 2071 hedeflerimiz var. Bu hedeflere ulaşabilmemiz için bu birliğimizi korumamız devam ettrmemiz gerek. Ülkemiz her yönü ile güçlü bir ülkedir ve güçlü olmaya devam edecektir."dedi.

tümsiad ak parti adapazarı ilçe başkanı ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
TEM'de büyük eroin operasyonu
TEM'de büyük eroin operasyonu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal