Başak Traktör ve Başak Agri Bursa Tarım Fuarı’nda

Başak Traktörün yeni modelleri ve çiftçinin talebine yanıt vermek amacıyla kurulan Başak Agri ürünleri, yarın açılacak olan Türkiye’nin önemli tarım fuarlarından Bursa Tarım Fuarında çiftçilere tanıtılacak.

Başak Traktör ve Başak Agri Bursa Tarım Fuarı’nda

Bugünün ve geleceğin sektörü olan tarım sektöründe Başak Traktör ve Başak Agri ile iddialı bir konuma gelen grup, fuarda 40 nolu stantta 975 metrekarelik modern çizgilerle hazırlanan standında Türk tarım sektörüne vizyon katacak müjdeler verecek. Stant tasarımında Başak’ın köklü bir firma olması, tarihçesi içinde birçok ilklere imza atması ve SANKO’nun yaptığı yatırımlarla bu mirasa teknolojinin de eklenmesi ile dünya standartlarında bir marka olmayı hedeflemesi ve bu yolda ilerlemesi düşüncesinden hareket edildi. 

Başak traktör ve Başak Agri

Başak’ın geçmişi 1914 yılında Adapazarı’nda ‘Demir Araba-Tahta Araba’ üretmek amacıyla kurulan ‘Sakarya Alat-ı Ziraiye' isimli fabrikaya dayanıyor. Kuruluşundan yaklaşık bir asır sonra Başak Traktör 2012 yılında SANKO Holding grup bünyesine katıldı ve tesislerden hizmet sunumuna kadar her şey yeniden yapılandırıldı. Başak’ı, adı gibi tarlalarda, bahçelerde, bağlarda ve seralarda başaklar açarak, sektöründe Türkiye’de ilk sıralara getirmeyi hedefleyen SANKO, bu amaçla Başak üretim tesislerini 2012’de aldıktan sonra 180 milyon dolardan fazla yatırım yaptı. Bu sayede fabrika, teknolojisiyle sektörde örnek ve uluslararası standartlara uygun “teknoloji üssü” haline geldi. Başak’ta yapılan tüm yatırımlar ve Ar-Ge çalışmaları ile Başak’ın ürün gamı geliştirilip çiftçinin hizmetine sunuluyor. Tarım ekipmanları alanındaki bir asrı aşan tecrübe, Basak Agri adı altında Türk çiftçisiyle buluşturuluyor. AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen traktörler, sektörün göz bebeği haline geldi. Traktördeki iddia, bu yıldan itibaren tarım ekipmanları alanında da ortaya konuldu. Başak Agri ile ekim makineleri, toprak frezeleri, yem karma, balya makineleri ve ön yükleyiciler ile çiftçinin her türlü ihtiyacının en üst düzeyde karşılanması öngörülüyor.

başak traktör bursa tarım fuar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil ve iş yerlerine dadanan hırsız yakalandı
Otomobil ve iş yerlerine dadanan hırsız yakalandı
Üç puanı 3 golle aldık
Üç puanı 3 golle aldık
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal