SAÜ ile valilik arasında işbirliği protokolü imzalandı

Sakarya Üniversitesi ile Sakarya Valiliği arasında ‘Topluma Hizmet Uygulamaları’ dersinin gerçekleşmesine ilişkin işbirliği protokolü imzalandı.

 SAÜ ile valilik arasında işbirliği protokolü imzalandı

Sakarya Yüzme Havuzu toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Fatih Çelikel ve davetliler katıldı. 

Gerçekleşen törende konuşan Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, “Eğitim bir kaç unsurdan oluşuyor. Kurumlar, öğretmenler, eğitim yöneticileri, veliler bu unsuların içerisinde yer alır. Bunlar içerisinde en önemli unsur öğretmenlerimizdir. Öğretmenlerimiz mezun olduktan sonra bilgilerine ilave yapmadan eğitim hayatlarını sürdürmeleri düşünülemez. Rektörümüz ve üniversitemiz gönüllü olarak, öğretmenlerimize performans arttırıcı, eğitim vereceklerdir. Bugün gerçekleşen protokol ile üniversitemizin eğitim fakültesi, öğretmenlerimize çağın gereksinimine uygun yeni eğitim teknikleri konusunda, destek olacaklardır" dedi.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas, önceden de üniversite ile Sakarya Valiliği arasında, Sakarya'da ki öğretmenlerin yetkinlikleri arttırmak noktasında projelerin var olduğunu Türkiye'ye örnek olacak bir projeler geliştirdiklerini dile getirdi. Konuşmaların ardından imza töreni gerçekleşti.

saü sakarya valiliği işbirliği protokol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal