Akyazı’da ikinci etap doğalgaz çalışmaları başladı

Akyazı ilçesinde ikinci etap doğalgaz çalışmaları başladı. Seyfeler Mahallesinde dualarla başlayan ikinci etap doğalgaz çalışmalarının ardından Küçücek, Altındere ve Kuzuluk mahallelerinde devam edecek.

Akyazı’da ikinci etap doğalgaz çalışmaları başladı

Seyfeler mahallesinde vurulan ilk kazma ile başlayan doğalgaz çalışmaları çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ederek bitirilmesi planlanıyor. Seyfeler Mahallesi Akyazı Sanayi girişinde gerçekleştirilen törene Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, AK Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora, Belediye Meclis Üyeleri, AGDAŞ yetkilileri, İlçe Vaizi Yunus Altan, Seyfeler Mahalle Muhtarı Mehmet Aksaoy ve vatandaşlar katıldı.

Tören Akyazı İlçe Vaizi Yunus Altan’ın okuduğu kuranı kerimle başlandı. Yapılacak çalışmalarla ilgili Teknik bilgi için AGDAŞ Yetkilisi Yatırım Müdürü Selçuk Ergene, “Akyazı Belediye Başkanımız Hasan Akcan’ın katkıları ve girişimleri ile hızlanan çalışmalarımıza bugün resmen başlıyoruz. Yine Belediyemizle koordineli çalışarak bu önemli hizmeti ilçeye sağlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ise, “2018 yılı içinde Seyfeler ve Küçücek akabinde 2019 yılları içinde ise Altındere ve Kuzuluk mahallelerimize bu çok önemli hizmet olan doğalgaz inşallah gelecektir. Bu uğurdaki çalışmalarımız meyvesini vermiştir. Bugün çok mutlu bir gündeyiz. Bizleri yalnız bırakmayan AK Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora, Belediye Meclis üyelerimiz, AGDAŞ yetkililerimiz ve İlçe Vaizi Yunus Altan beye teşekkür ediyorum. Bu çalışmanın da kazasız - belasız tamamlanmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

İlçe Vaizi Yunus Altan’ın yaptırdığı dua sonrasında ilk kazma vurularak çalışmalar başlatılmış oldu.

akyazı doğalgaz ikinci etap çalışma başladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dört ilçeye kesinti uyarısı
Dört ilçeye kesinti uyarısı
Maltepe Park ve Adakule açıldı
Maltepe Park ve Adakule açıldı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal