İpek Yolu'ndan hediye geldi

Sapanca Belediyesi tarafından yapımı devam eden meydan düzenlemesi çerçevesinde kurulan Saat Kulesi meydan projesine ayrı bir güzellik kattı.

İpek Yolu'ndan hediye geldi
İpek Yolu'ndan hediye geldi Ali Yıldırım

İpek Yolu Belediyeler Birliği üyesi olan Sapanca Belediyesi’ne İpek Yolu Belediyeler Birliği tarafından hediye edilen saat kulesi Sapanca için önem arz eden meydanda yerini aldı.

Sapanca Belediyesi’nin ilçenin daha güzel bir görünüme kavuşması için yaptığı çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Sapanca Belediyesi Şehit Kaymakam Muhammet Safitürk Parkı’na kurulan Saat Kulesi meydana ayrı bir güzellik ve estetik kattı. Kulenin dört yönlü olması her yönden saatin görünmesine imkân sağlamaktadır.

İlçedeki değişimin mimarı olan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer “Sapanca’mızın estetiği için şehir mobilyalarının ayrı bir önemi bulunmaktadır. Bu sebeple bizlere İpek Yolu Belediyeler Birliği tarafından hediye edilen saat kulesini, ilçemiz için önem arz eden noktaya konuşlandırmış bulunmaktayız. Sapanca ayrı bir güzellik katan bu eserin ilçemize kazandırılmasında emeği olan, İpek Yolu Belediyeler Birliği ve Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’a teşekkür ediyorum  ” dedi.

Sakarya Sapanca İpek Yolu Belediyeler Birliği Saat kulesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUBÜ, Güney Kore İşbirliği başlıyor
SUBÜ, Güney Kore İşbirliği başlıyor
Estasy operasyonu
Estasy operasyonu