Devlet Bahçeli'ye ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu teşkilat mensupları ile birlikte Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Devlet Bahçeli'ye ziyaret

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, partililer ile birlikte dün Ankara’ya gitti. MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba tarafından karşılanan partililer önce TBMM’de gerçekleştirilen grup toplantısını izlediler. MHP lideri Devlet Bahçeli, Hendek Teşkilatı’nın da bulunduğu toplantıda Bahçeli’nin üniversitesi sınavını kaldıralım önerisinde ve Kerkük-Musul konusunda değerlendirmelerde bulundu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli grup toplantısının ardından Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve teşkilat mensuplarını meclisteki makamında kabul etti. Milletvekili Zihni Açba’nın da bulunduğu ziyarette Devlet Bahçeli ile fikir alışverişinde bulunma fırsatını yakalayan Babaoğlu daha sonra kendisine tablo hediye etti. Turgut Babaoğlu ve beraberindekiler daha sonra eski bakan Osman Durmuş ile bir araya geldiler, ardından da Alparslan Türkeş’in mezarını ziyaret ettiler. 

Kaynak: Sakarya Yenigün Gazetesi

MHP Hendek Devlet Banhçeli MHP Gurup Toplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akyazılı iş adamı Abdullah Mert, adaylığını açıkladı
Akyazılı iş adamı Abdullah Mert, adaylığını açıkladı
Ebu Hanzala hakkında flaş gelişme
Ebu Hanzala hakkında flaş gelişme
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal