Aile eğitimi kurslarında kayıtlar devam ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Aile Eğitimi ve Sertifikalı kurslarda kayıtlar devam ediyor. 22 Ekim Pazar günü sona erecek kayıtların ardından eğitimler başlayacak.

Aile eğitimi kurslarında kayıtlar devam ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Aile Eğitimi ve Sertifikalı Kurslarda kayıtlar devam ediyor. 22 Ekim Pazar günü kayıtların sona ereceğini açıklayan Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Kurslarımızda amacımız aile bireylerinin anne, baba ve eş olma rollerini daha iyi kavramalarını sağlamak ve doğru yaklaşımlar ile aile bağlarını güçlendirmesine fayda sağlamalarını amaçlamaktayız. Kurslarımıza tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.

Murat Kıroğlu, “Adapazarı, Geyve, Akyazı ve Sapanca SGM’de açılacak olan 4-6 Yaş Çocuk Eğitim ve Etkinlikleri Kursu ile çocuklarımızın temel gelişimine yararlı olabilecek, üretken, beceri düzeyi yüksek, iyi ilişkiler kurmaya yönelik genel bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlamaktayız. 296 saatlik eğitimin ardından kursiyerlere MEB onaylı sertifika verilecektir. 4-6 Yaş Çocuk Eğitimi kursu hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız Sosyal Gelişim Merkezi’nin 444 40 54 (dahili 3714), Akyazı 418 18 36, Geyve 517 10 16-17, Sapanca 582 54 01 numaralı telefonları arayabilir” diye konuştu.

Kıroğlu, “Aile Eğitimi Kursumuz, aile bireyleri olarak kişilerin bugünkü ve gelecekteki rollerinde rehber olmak için düzenlenmiş bir eğitim olma özelliği taşımaktadır. Eğitimler ebeveynlerin anne-babalık becerilerinin geliştirerek aile içi ilişkilerinin sağlam temeller ile kurulmasını sağlayacaktır. Kurslarımızda anne ve babalara çocuklarının var olan potansiyel yeteneklerini kullanmak için çeşitli eğitimlere tabi tutularak çocuklarının geleceğine de doğru yön verebilecekler. Aile Eğitim Kursu hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız, Sosyal Gelişim Merkezi’nin 444 40 54 (dahili 3714) numaralı telefonunu arayabilirler. Topluma ve geleceğe sağlık bireyler yetiştirmek isteyen tüm vatandaşlarımızı kurslarımıza davet ediyorum” şeklinde konuştu.

sakarya büyükşehir aile eğitim kurs kayıt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vahşi cinayette flaş gelişme
Vahşi cinayette flaş gelişme
Şehirde bu olaylar oldu
Şehirde bu olaylar oldu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal