İpler kopma noktasında

Sakaryaspor’da yönetim ile Osman Özdemir arasında ipler kopma noktasında. Yönetim tazminat nedeniyle Özdemir’in istifa etmesini bekliyor. Ancak Osman Özdemir ve ekibi bu konuda sessizliğini koruyor.

İpler kopma noktasında

KREDİSİ TÜKENDİ

Şanlıurfaspor beraberliğinin ardından Sakaryaspor’da yönetim ile teknik direktör Osman Özdemir arasında artık ipler kopma noktasına geldi. Başkan İsmail Gürses ve kurmayları için Özdemir’in kredisi tamamen tükendi. Ancak maddi sıkıntılar nedeniyle tazminat ödemek istemeyen yönetim Osman Özdemir’in istifasını bekliyor. Osman Özdemir’in Sakaryaspor’da 25 bin TL aylıkla görev yaptığı biliniyor. Yardımcı antrenörler ise 6’şar bin TL’ye çalışıyor.

GÖZLER ÖZDEMİR’DE

Teknik Direktör Osman Özdemir cephesinde ise sessizlik hakim. Sezon başında özellikle bazı transferler konusunda yönetimle karşı karşıya gelen Özdemir bu konuda fikir ayrılığı yaşamıştı. Yönetim Nazilli maçını beklerken, Özdemir’in geleceği konusunda nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. Öte yandan dünkü idmanda Osman Özdemir’in bir hayli moralsiz ve gergin olduğu gözlerden kaçmadı.

Yenihaber

sakaryaspor yönetim teknik direktör osman özdemir problem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyon yarışı kötü tamamladı
Şampiyon yarışı kötü tamamladı
Pes artık... Mezarlıkta soygun
Pes artık... Mezarlıkta soygun
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal