Akyazı Yaylaları doğaseverleri bekliyor

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Akyazı Yaylalarına Doğa yürüyüşleri etkinliği 22 Ekim 2017 Pazar günü yoğun bir katılım ile yapılacak.

Akyazı Yaylaları doğaseverleri bekliyor

Sağlıklı olmak, dinç kalmanın en önemli adımlarından biri olan doğa yürüyüşlerinin önemini ifade etmek adına Akyazı Belediyesi “Akyazı Yaylaları Doğa Yürüyüşleri ile şenleniyor” sloganı ve 7’den 7’e büyük bir kalabalığın katılımıyla Sakarya’nın incisi Akyazı’nın tepe noktası Kerem Ali zirvesine yürüyecek. 

Yürüyüşe katılmak isteyenler ilk olarak Akyazı Belediyesi ana hizmet binasında bulunan Çözüm masasından kayıt yaptırarak yürüyüşe katılabilecekler.Yürüyüş için tüm hazırlıklarının tamamlayan Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi Kerem Ali Orman işletmenin olduğu yerden başlayacak zirve yürüyüşüne katılmak isteyenler için 22 Ekim 2017 Pazar günü sabah saat 08.00’de Akyazı Belediyesi önünden araç kaldıracak.Araçlarla alınan vatandaşlar yürüyüşün başlangıç noktası olan Kerem Ali Orman işletmenin olduğu yere gelinecek.

Yürüyüşe katılanlar Akyazı Belediyesi tarafından tekrar Kerem Ali Orman işletmenin olduğu yerden alınarak Akyazı merkezine getirilecek.

akyazı belediye kaymakamlık yayla doğa yürüyüş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Doktora öğrencileri 4 bin 500 TL maaşla araştırma yapacak
Doktora öğrencileri 4 bin 500 TL maaşla araştırma yapacak
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal