Karasu'da hareketlilik

Karasu Kaymakam Aziz Mercan Daire Müdürleri ile toplantı yaptı. Toplantıda konuşan Kaymakam Mercan, Acarlar Longozu ,Maden deresi ve Sahilimiz tanıtılması için gerekli çalışmaların yapılması hatta ilçemizde bir Turizm Çalıştayı yapılması gerekliğini belirtti.

Karasu'da hareketlilik

İlçemiz Kaymakamı Aziz Mercan’ın Başkanlığında; 5442 sayılı İl İdaresi Kanunun 40. Maddesi gereğince, İlçe Daire müdürleri ile Kaymakamlık toplantı salonunda toplantı yapıldı. Mercan, “Bu güzel ilçemize hizmet etmenin büyük bir onur olduğunu ve ağır bir sorumluluk gerektirdiğini öncelikle belirtmek isterim. Toplumda öncelikle huzur ve güvenin sağlanması, eğitim ve sağlıkta kalitenin yükseltilmesi, şehit ve gazi ailelerine, yaşlılarımıza, yardıma muhtaç vatandaşlara, korunmaya muhtaç çocuklarımıza ve engellilerimize sürekli ve kaliteli hizmet sunumu, vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin artırılması en çok üzerinde duracağım ve destekleyeceğim konulardır” ifadelerini kullandı.

Mercan, “Mesai arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı yürütürken kanun ve hukuk çerçevesinde; problemlerin çözülmesine, görevin ve işin hakkının verilmesine, karşılıklı saygı, işbirliği ve uyum içerisinde hizmet etmeye, kamu hizmetlerini çağdaş niteliklerde sunulması ve vatandaşlarımızın buna etkili ve hızlı bir şekilde erişmesi yönündeki çalışmalara gayret gösterilecektir. Yapılan çalışmalarının basınla paylaşılması ve kurumlarımızın vizyonunun oluşturulması ve eğitimde daha iyi yerlere gelmesi için gönüllü katkılarına önem verilmesi gerekiyor. Ayrıca turizm için ilçemiz doğal güzellikleri olan Acarlar Longozu, Maden Deresi ve sahilimizin tanıtılması için gerekli çalışmaların yapılması, hatta ilçemizde bir Turizm Çalıştayı yapılması gerek” diye konuştu.

Daire müdürlerinin kendileri veya kurumları ile ilgili bir sorunları olup olmadığını soran Mercan, “Mercan İlçemizin daha ileri bir noktaya götürülebilmesi için; kamu kurum ve kuruluşlarında bulunan mesai arkadaşlarımın, katkı ve desteklerini, tecrübelerini, bilgilerini, emeklerini esirgemeyeceklerine olan inancım tamdır. Birlikte çalışacağım mesai arkadaşlarımın görev ve sorumluluk bilinciyle güzel bir ekip olarak Karasu’ ya en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız. Bu vesile ile kurum ve kuruluşlarımızda çalışan siz değerli çalışma arkadaşlarıma toplantıya katıldıklarından dolayı teşekkür eder görevlerinde başarılar dilerim ”  dedi. 

Karasu Kaymakamı Turizm Çalıştayı Acarlar Longozu Maden Deresi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Cezaevi firarisi Bolu’da yakalandı
Doktora öğrencileri 4 bin 500 TL maaşla araştırma yapacak
Doktora öğrencileri 4 bin 500 TL maaşla araştırma yapacak
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal