Ferizli'de Muhtarlara kutlama

Muhtarlar Günü nedeniyle Ferizli Hükumet Konağı önünde program düzenlendi.

Ferizli'de Muhtarlara kutlama

Programa Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Jandarma Komutanı Zafer Aydoğdu, Muhtarlar Derneği Yaşar Bakırtaş, Mahalle Muhtarları, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, STK’lar ve daire amirlerikatıldı.

Saat 14.00’te muhtarlar tarafından Atatürk Büstüne çelenk konularak başlayan program, saygı duruşu ve istiklal marşı ile devam etti.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Kuzca Mahalle Muhtarı Fethi Tokaç, ‘’bu günü bizlere armağan Eden Sayın Cumhurbaşkanımız özellikle olmak üzere, devlet büyüklerimize ve bu anlamlı günümüzü unutmayan, burada bulunan herkese ayrıyeten şükranlarımızı sunarız. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da birlik, beraberlik ve uyum içerisinde, ilçemizin menfaatleri doğrultusunda özverili çalışmalarımızı sürdüreceğiz,’’ dedi.

Muhtar günü nedeniyle açıklama yapan Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk,‘’Muhtarlarımızülkemizde çok önemli işler yapıyorlar ve bizlerde bunun farkındayız. Muhtarlık makamına hak ettiği değeri Ak Parti iktidarı vermiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın muhtarlara verdiği önem açıkça ortadadır. Bizlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın çizgisinde gidiyoruz. Muhtarlarımızla İstişare kültürünü gelenek haline getirdiğimiz ilçemizde birlikte ilçemizin kalkınması ve gelişmesi için el ve gönül birliğimizi sürdüreceğiz. Her ay düzenlediğimiz muhtarlar toplantımıza devam ederek, sorunlar ve talepler için anında çözüm üretmeye devam edeceğiz. 200 yıla yakın bir geçmişi bulunan muhtarlık müessesemizin değerli mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyorum.Tüm muhtarlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum‘’ dedi.

Muhtarlar Gün Ferizli Kaymakamlığı Muhtarlar kutlama.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal