Fikir ve Sanat Akademisi kayıtları sona erdi

2013 yılından bu yana akademik çalışmaların yanı sıra uluslararası etkinliklere de ev sahipliği yapan Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde Güz Dönemi kayıtları sona erdi.

Fikir ve Sanat Akademisi kayıtları sona erdi

Eğitimlerin yüksek lisans ve doktora düzeyinde verileceği Akademi’de Sanat, Felsefe ve Sosyal Bilimler alanlarında 22 farklı branşa yüzlerce kişi müracaat etti. İlk aşamada Sosyal, Akademik Kültürel ve Sanatsal Çalışmalar programlarına internet ortamında başvuruda bulunan katılımcılar, ikinci aşamada akademik jüri tarafından gerçekleştirilen mülakatların ardından katılmaya hak kazandıkları programlara yerleştirildi. Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sanat ve akademi camiasının önde gelen isimlerini katılımcılarıyla buluşturan Akademi’de Güz Dönemi’nin ilk dersi Doç. Dr. Asım Cüneyd Köksal ile gerçekleştirilecek. 23 Ekim Pazartesi günü ilk derste konu ise İslam Hukuku olacak.

Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi yetkililerinden yapılan açıklamada, katılımcıların mülakat sonuçlarını Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nin www.fikirvesanat.org internet adresinden öğrenebilecekleri bildirildi.

serdivan fikir sanat akademi başvuru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal