Öğrenciler yatırımlar yerinde gördü

Sapanca Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarını gezdi. Servet Sezgin, “Büyükşehir Belediyemizin düzenlemiş olduğu geziden çok keyif aldık. Yapılan gezi öğrencilerim için motivasyon kaynağı oldu” dedi.

Öğrenciler yatırımlar yerinde gördü

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü Çözüm Masası birimi tarafından düzenlenen  Hızmet tanıtım gezilerinin bu haftaki konuğu Sapanca Meslek Yüksekokulu öğrencileri oldu. Çözüm Masası personeli eşliğinde gerçekleştirilen programda Sapanca Meslek Yüksekokulu öğrencilerine Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan kültür, çevre, içmesuyu ve enerji yatırımlarının tanıtımı yapıldı. Öğrenciler Ofis Sanat Merkezi, Kent Orkestrası, Sakarya Sanat Galerisi, Çözüm Masası, Yenikent Park, Sokak Hayvanları Barınağı ve Macera Park’a ziyarette bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, geziye katılan öğrencilerle günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi. Düzenlenen hizmet gezisi hakkında görüşlerini bildiren Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Servet Sezgin, “Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası’nın düzenlemiş olduğu geziden çok keyif aldık. Büyükşehir’in yatırımlarını yakından görme fırsatı bulduk. Büyükşehir Belediyesi’ne eğitime olan desteklerinden ve şehir için yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Yapılan gezi öğrencilerim için motivasyon kaynağı oldu” diye belirtti.  

Sapanca Meslek Yüksekokulu Servet Sezgin Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
TEM'de büyük eroin operasyonu
TEM'de büyük eroin operasyonu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal