Vali esnafları turladı

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, esnafları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Vali esnafları turladı

İlk olarak PTT'nin 177. Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle ziyarete gelen PTT Başmüdürü Yılmaz Demir ve yöneticilerle makamında görüşen Vali Balkanlıoğlu, teşkilatın bu özel gününü kutlayarak tüm PTT çalışanlarına başarılar diledi.

Yetim-Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Türkoğlu ve yönetimi ile de görüşen Vali Balkanlıoğlu, derneğin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi alarak kendilerini yetim ve öksüz çocuklarımıza adayan YÖÇEYDER’in tüm mensuplarını tebrik etti.

Daha sonra geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Fiat Akgün Otomotiv firmasına geçen ve burada otomobilleri de inceleyen Vali Balkanlıoğlu, iş adamı Süleyman Akgün’e yeni iş yerleri için hayırlı olsun temennisinde bulundu. Vali Balkanlıoğlu, ayrıca Serbesler Kuyumculuk sahibi Vahit Serbes’i de iş yerinde ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Son olarak Adapazarı ilçesindeki Pasaj 2000 içerisinde bulunan esnafları da ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, esnaflarımızın hem ülkemizin, hem de ilimizin can damarları olduğunu ifade etti. Pasajda farklı alanlarda hizmet veren dükkânları gezerek ürünleri de inceleyen Vali Balkanlıoğlu, esnaflarımızla bir süre sohbet ederek hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu Esnaf ziyaretleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vahşi cinayette flaş gelişme
Vahşi cinayette flaş gelişme
Şehirde bu olaylar oldu
Şehirde bu olaylar oldu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal