Tarım ve Eğitim'de işbirliği

Sakarya Halit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi ile İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü arasında ilimizin vizyon belgesi ve kalite takip sistemi alanında eğitim yapılmasına dair iş birliği protokolü imzalandı.

Tarım ve Eğitim'de işbirliği

Protokol ile; Sakarya Halit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü işbirliğinde, “İlimizin Vizyon Belgesi ve Kalite Takip Sistemi” alanında düzenlenecek eğitim faaliyetleri ile ilgili esas ve yükümlülükleri belirlendi.

Protokol kapsamında tarafların, “İlimizin Vizyon Belgesi ve Kalite Takip Sistemi” alanında yürütülecek meslek tanıtımı faaliyetleri, öğrencilerin bedensel ve ruhsal gelişimlerini desteklemek amacına yönelik iletişim ve davranış bilimleri semineri, Beslenme Dostu Okul Projesi kapsamında “sağlıklı ve dengeli beslenme” semineri ile ilgili planlama, uygulama, organizasyon, belge tanzimine ilişkin esas ve yükümlülükleri bulunuyor.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün talimatları gereği “Eylül 2017 Dönemi Mesleki Çalışmaları” program doğrultusunda hazırlanan ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Bilgi Takip Sistemine girilen, İlimizin Vizyon Belgesi ve Kalite Takip Sistemi (KTS) Eylem Planına göre hazırlanan program çerçevesinde eğitim planı hazırlandı.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen imza töreninde İl Müdürü Mehmet Erdemir ile Okul Müdürü Naci Doyuk, programın ilimiz eğitim camiasına hayırlı olması dilek ve temennileri ile protokolü imzaladılar. Mehmet Erdemir protokolün bir yıllık süre için düzenlendiğini, ihtiyaç halinde uzatılabileceğini ifade etti. Törende Eğitim Sorumluları Fatma Erdemir ve Vildan Tanış ile Eğitim Koordinatörü İsmail Kaya’da hazır bulundular. 

Sakarya Halit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Sakarya Vizyon Belgesi ve Kalite Takip Sistemi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vahşi cinayette flaş gelişme
Vahşi cinayette flaş gelişme
Şehirde bu olaylar oldu
Şehirde bu olaylar oldu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal