Şampiyon Kuzuluk'ta güç topluyor

Fransa'da geçirdiği kazada yaralanan Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu hareket kısıtlılığını giderebilmek için Kuzuluk kaplıcalarında fizik tedavi görüyor.

Şampiyon Kuzuluk'ta güç topluyor

Dünya Supersport Şampiyonası'nın Fransa'da düzenlenen 10. ayağının sıralama turlarında, kaza geçiren, bel ve kalçasında oluşan kırıklar nedeniyle ameliyat olan Sofuoğlu, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki tedavisinin ardından Akyazı Kuzuluk’ta bulunan evine geldi. 

Sofuoğlu, Katar’da yapılacak olan sezonun final yarışına katılabilmek için fizik tedavi uygulamalarına Kuzuluk Kaplıcalarında sürdürüyor. 

Geçtiğimiz hafta Akyazı ilçesinde bulunan İhlas Kuzuluk kaplıcalarına gelen milli motosikletçi, hareket kısıtlılığını giderebilmek için şifalı kaplıca suyundan yararlanıyor. Havuz içinde ayak, kollarını hareket ettiren Sofuoğlu, sezonun son yarışına katılabilmek için fizik tedavisine devam ediyor.

Dünya Şampiyonu motosikletçi sosyal medya hesabından, Katar’da yapılacak olan sezonun son final yarışına katılmak istediğini belirterek “ 10 gün sonra yapılacak olan sezonun final yarışı Katar'da inşallah start almak istiyoruz! “ ifadesini kullandı.

kenan sofuoğlu sakatlık tedavi kuzuluk kalıca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Liseli gencin kahreden ölümü
Liseli gencin kahreden ölümü
Yenikent yolunda faciadan dönüldü
Yenikent yolunda faciadan dönüldü
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal