AK Gençler 'Diriliş' Kampı'nda

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Ar-Ge ve Eğitim Birimi ile ÜNİAK Birimleri'nin ortak çalışmasıyla düzenlenen “AK Parti Sakarya Gençlik Kolları 3. Gelişim Kampı” Sakarya Üniversitesi öğrencileri ve AK Parti İl, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan yaklaşık 450 genç, Kocaeli Diriliş Kampı'nda bir araya geldi.

AK Gençler 'Diriliş' Kampı'nda

İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir kamp programı hakkında şunları söyledi: "AK Parti Sakarya Gençlik Kolları olarak bu davaya gönül vermiş her bir kardeşimize ulaşmak, vatanını milletini seven, ahlâkı ile maneviyatını harmanlayan gençler yetiştirmektedir temel gayemizdir. AK Parti İl Gençlik Kolları olarak düzenlediğimiz 3.Gelişim Kampında arkadaşlarımız arasındaki bağı kuvvetlendirmek, dava kardeşliğimizi pekiştirmek istedik.

3.Gelişim Kampı'nda paintball, ok atma, matrak ve doğa yürüyüşü gibi sosyal faaliyetler ile stres atan gençler,  SETA yazarı, Medya Toplumcu Turgay Yerlikaya’nın katılımıyla “FETÖ'nün Anatomisi” konulu söyleyişi gerçekleştirdi.

Aynı zamanda, dış politika üzerine uzmanlaşmış SETA çalışanı Kazım Keskin de konuşmacı olarak gençlerle bir araya geldi. Keskin, Türkiye dış politikası üzerine yaptığı analiz ve tespitlerle Türkiye'nin güncel politikalarını değerlendirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bunu yapan tazminatsız kovulur
Bunu yapan tazminatsız kovulur
MBD Sakarya, Yazıcıoğlu'nu andı
MBD Sakarya, Yazıcıoğlu'nu andı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal