Payidar Bahçe'de sona doğru

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ile Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı farklı konsepti ile tek olma özelliği taşıyan vizyon proje Payidar Bahçede incelemelerde bulundu.

Payidar Bahçe'de sona doğru

Erenler’de yaşayan halka yeni bir sosyal yaşam ve aktivite alanı olarak hizmet verecek olan Payidar Bahçede çalışmalarda sona yaklaşıldı. Erenler Belediyesi tarafından Erenler Caddesi, Türbe Caddesi ve Yavuz Sultan Selim Caddesinin kesiştiği bölgede Şubat ayında yapımına başlanan ve bölgede farklı konsepti ile tek olma özelliği taşıyan vizyon proje Payidar Bahçede son hazırlıklar hızla devam ediyor. Parkın orta kısmında 700 m2 kapsayan alanda haftanın belirli günlerinde bayanların evlerinde yaptığı sanatsal çalışmaları sergileyerek satış yapabilecekleri tezgâhlar ve halka açık konserlerin düzenlenebileceği etkinlik alanı ve suni dere de bulunuyor. Aynı etkinlik alanının orta yerinde geceleri ortama farklı bir ambiyans sunan ışıklı su oyunlarının yer alacağı bir su havuzu bulunuyor.

Erenler ilçesini cazibe merkezi haline getirecek olan vizyon proje Payidar Bahçede incelemelerde bulunan Başkan Öztürk ‘’  Erenlerde yaşayan halkımızın sosyal yaşam ve aktivite alanı olarak kullanacakları parkımızda sona yaklaştık. Parkın hizmete sunulması için çalışmalarımız hızla sürüyor. Bölgede konsepti ile tek olma özelliğine sahip Payidar Bahçemiz ilçemize cazibe katarak halkımızın her türlü sosyal ve sanatsal aktivitelerine sergi ve konser gibi etkinliklere ev sahipliği yapacak. ‘’dedi

Erenler Payidar Bahçe Cavit Öztürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 523 yıllık tarihi 2. Beyazıt Köprüsü havadan görüntülendi
523 yıllık tarihi 2. Beyazıt Köprüsü havadan görüntülendi
Otomobil ve iş yerlerine dadanan hırsız yakalandı
Otomobil ve iş yerlerine dadanan hırsız yakalandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal