Şehit kaymakamın adı o tesiste yaşayacak

Geyve Belediyesi kendi imkanlarıyla 50 dönüm alan üzerine inşa ettiği ve boğaza tepeden bakan seyir terasının adına meclis üyeleri oybirliğiyle karar verdi. Meclis üyeleri, Geyve Seyir Terasına “ Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Sosyal Tesisleri” adını verdi.

Şehit kaymakamın adı o tesiste yaşayacak

Belediye Başkanı Murat Kaya “Vatanı-milleti için canını veren Geyve doğumlu Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk adı tesise çok yakışacak. Şehidimizin adı boğaza tepeden bakan, bölgeye hakim bir tesiste yaşayacak” dedi. Son rütuşlar yapılıyor Geyve Belediyesi tarafından hayata geçirilen seyir terası 50 dönümlük bir alanda kurulu. İçerisinde cafe, restoran, çocuk parkı, gözetleme kulesi, hayvanat bahçesi ve mesire alanı bulunuyor. Tesis büyük ölçüde tamamlandı. Çevre düzenlemesi yapılıyor. 

Başkan Kaya, “Geyve Seyir Terası adıyla başlanılan projenin adını malatya escort meclis üyelerimizle birlikte şehidimizin adına çok yakışacağını düşündüğümüzden böyle bir karar aldık. Çevre düzenlemesini kısa süre içerisinde tamamlayacağımız tesisimizi kısa süre içerisinde vatandaşımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu.

şehit kaymakam Muhammed Fatih Safitürk geyve tesis adı verildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal