Başkan Bulgar heyetine anlattı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bulgaristan’dan gelen heyetle bir araya geldi.

Başkan Bulgar heyetine anlattı

Peterberon Okulu öğretim ve hizmet görevlilerinden oluşan heyete, Ozanlar Mahalle Muhtarı Muhittin Yazgan ile Göktepe Mahalle Muhtarı Bayram Demirci eşlik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu, Sakarya hoş geldiniz dileklerini iletti.

 

Başkan Toçoğlu, “Öncelikle şehrimize hoş geldiniz. Sizleri bursa escort bayan şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Bizler kardeş milletin torunları, aynı toprakların çocuklarıyız. Sakarya 1999 yılında yaşadığı depremle büyük bir yıkım yaşadı. Şehrimizi yeniden inşa ettik. Sakarya ile ilgili müspet yorumlarınız da bizleri memnun etti. Sizleri tekrardan şehrimize bekleriz” diye konuştu.

Peterberon Okulu Müdürü Mustafa Vaklev, “Bulgaristan’dan Sakarya’ya çokça selam getirdik. Ozanlar Mahallesi ve okulumuz Peterberon arasında kardeşlik köprüleri inşa ettik. Daha önce 2010 yılında da Sakarya’ya bir ziyarette bulunmuştuk. Gördük ki geçen sürede Sakarya oldukça değişmiş ve güzelleşmiş” dedi.  

Vaklev, “Neredeyse tüm Sakarya’yı gezdik. Büyükşehir’in yatırımlarını gezdik. Gönül köprüsüne verdiği destekten dolayı sizlere teşekkür ediyoruz. Sizleri Bulgaristan’a davet ediyoruz. Bulgaristan’da görmekten büyük onur duyacağız” ifadelerini kullandı.

Sakarya Zeki Toçoğlu Bulgaristan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
TEM'de büyük eroin operasyonu
TEM'de büyük eroin operasyonu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal