Pazarcılar Odasına aday

Şehrin tanınmış pazarcı esnaflarından Mehmet Sabri Katırcı beraberindeki meslektaşlarıyla Sakarya Seyyar Giyim Eşya Satıcıları Esnaf Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Pazarcılar Odasına aday

BİRLİK VE BERABERLİK

Başkan adayı Katırcı düzenlediği toplantıda yeni dönem oda başkanlığı seçimlerine ‘Birlikten kuvvet doğar’ sloganıyla gireceklerini açıkladı. Sakarya Nehirpark’ta adaylığını açıklayan Katırcı, tüm esnafları birlik ve beraberlik içerisinde olmaya davet etti.

CEFAKAR ESNAFIMIZ

Yeni dönemde tüm pazarcı esnafların sorunlarının çözüme kavuşacağını kaydeden Katırcı, “Tencerede pişirip kapağında yiyen bir esnaf grubuyuz. Yaz, kış, yağmur, çamur, sıcak, soğuk demeden sabahın ilk ışıklarıyla tezgâh açan cefakar pazarcı esnaflarımızın birçok sorunu olduğunu biliyoruz. Tabi ki çözümleri de biliyoruz. Ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda hazırladığımız projelerle katılımcı, şeffaf bir yönetimle anlayışıyla cefakar esnaflarımıza can-ı gönülden hizmet etmek istiyoruz. Bizim esnafımız her şeyin en iyisini hak ediyor” diye konuştu.

ESNAFIMIZ ŞAŞKIN HALDE

Dinamik, genç ve girişimci bir ekiple yola çıktıklarını belirten Katırcı, “Birlik ve beraberlik içerisinde aşamayacağımız engel, çözemeyeceğimiz sorun kalmaz. Fitneye, yalana dolana fırsat vermeden bir olarak, diri olarak hep beraber bir bütün olarak mesleğimize hak ettiği saygınlığı kazandırmanın mücadelesini vereceğiz. Pazarlarda yaşanan sorunlar, yönetimsel yanlışlıklar esnafımıza çile üstüne çile yaşatmaktadır. Kendilerine muhatap dahi bulamayan esnafımız ne yapacağını şaşırır hale gelmiştir” şeklinde konuştu.

PROJELERİMİZ HAZIR

Katırcı, “Neler yapıldığı değil, neler yapacağımızın derdinde olmaya devam edeceğiz. Bize yetki verilmesi durumunda pazarcı esnaflarımızın her daim yanında yer alarak, dertleriyle dertlenmek, mutluluklarıyla mutlu olmak istiyoruz. Projelerimiz hazır, yetkiyi siz verin, çözümü biz sunalım “ dedi.

Sakarya Seyyar Satıcılar Sabri Katırcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Liseli gencin kahreden ölümü
Liseli gencin kahreden ölümü
Yenikent yolunda faciadan dönüldü
Yenikent yolunda faciadan dönüldü
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal