Babayiğitlere Ferizli'den davet

Yerli otomobil üretimi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 5 babayiğidin ismini açıklaması üzerine şimdide gözler heyecanla kurulacağı yere çevrildi.

Babayiğitlere Ferizli'den davet

Başkan Soğuk, Marmara Bölgesi’nin en büyük OSB alanı olarak tasarlanan, Ferizli’nin Doğanca-Seyifler arasında ki 8 bin dönüm arazi üzerine yapılması planlanan MEGA OSBalanını işaret ederek,Ferizli’ye bölgemizin en büyük otomotiv ihtisas OSB’sini kuruyoruz. Kurulacak yeni OSB alanı içerisinde yerli otomobil içinde hazırlıklarımızı yaptık. Yerli otoya talibiz. Bu konudaisteğimiz ve arzumuz had safhada, dedi.

Kurulacak bölgeyiheyecanla beklediklerini ifade eden Başkan Soğuk, "Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımızın ismini açıkladığı Anadolu Isuzu, BMC, Karsan, Turkcell ve Zorlu ortak girişimiyle üretilecek Türkiye’mizin otomobili bu 5 firmamıza ve ülkemize hayırlı olsun. Son zamanlarda yıldızı hızla parlayan Ferizli ilçemiz konum olarak ve kuracağımız yeni MEGA OSB alanı ile Türkiye’mizin otomobili içinson derece uygun. Karasu limanı, 3. Otoyol güzergâhı, çevre yolu, sağlam zemini, alt yapısı ve ulaşım imkânı ile yerli oto üretimine talibiz. Birde yerli otomotiv konusunda en büyük avantajımız İstanbul ve Ankara gibi merkezlere çok yakın olmamız. Gerek Türkiye’ye dağıtım konusunda ve gerekse ulaşım konusunda sorunsuz bir ilçeyiz. İstanbul ve Ankara gibi merkezlere çok yakın olmamız artı avantaj.İmkânların geniş olması nedeniyle otomotiv yan sektöründen birçok firma yeni OSB alanımızdan yerayırttı. Daha önce babayiğitlerimizi ilçemize davet eden bir demeç yayınlamıştık. Şimdi bu davetimizi bu 5 babayiğidimiz için yineliyoruz ve ilçemize davet ediyoruz. 8 bin dönümlük Yeni OSB alanımız içerisinde Türkiye’mizin otomobili için yer hazır. Kendilerini ilçemizde ağırlamaktan büyük gurur duyarız.Herkesin desteklerini bekliyoruz. Yerli oto üretimi Ferizli’mize de, Sakarya’mıza da yakışır" dedi.

Sakarya yerli oto Ferizli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal