Kocaali'ye yakışacak tesis

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Kocaali Sosyal Tesisleri’nde çalışmalar devam ediyor.

Kocaali'ye yakışacak tesis

Projede devam eden çalışmaları Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Oktar, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu ile Park ve Bahçeler Şube Müdürü Kemal Can Karslı yerinde inceledi. Karamehmetoğlu, projede gelinen son nokta hakkında bilgiler paylaştı.

Karamehmetoğlu, “20 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ettiğimiz projemizin içerisinde yer alan binanın iç ve dış cephesinde sona yaklaştık. Çevre düzenlemelerinde de epey mesafe kat ettik. Yürüyüş ve koşu alanlarının olduğu bölüm de tamamlanıyor. Havuz kısmımız tamamlandı. Örnek bir park çalışması da tesisimiz de yer alacak. İnşallah kısa süre içerisinde projemizi noktalamış olacağız” dedi.

Genel Sekreter Yardımcısı Ali Oktar, “Kocaali’de örnek bir çalışmayı daha hayata geçiriyoruz. İlçe belediye başkanımız ve daire başkanlarımızla birlikte projeyi inceledik. Şehrimizin Kuzey ucu olan Kocaali, tamamlanan altyapısı, yenilenen üstyapısı ve sosyal alanlarıyla yeni yıla farklı bir başlangıç yapacak. Özellikle yaz aylarında ilçeye gelen misafirlerin de Kocaali’ye dair izlenimleri müspet manada güzel olacak. Tesislerimiz de artık sona yaklaştık. İnşallah tamamlayarak Kocaali’ye hediye edeceğiz. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Kocaali Sosyal Tesisleri’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Çalışmalarda sona yaklaşıldı. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlanacak. Büyükşehir Belediyemiz tarafından inşa edilen sosyal tesisler sadece ilçemize değil, bölgeye hitap edecek. İlçemizin turizm göstergelerini üst seviyelere çıkartacak. 7’den 70’e herkesi kapsayacak” dedi.

Başkan Acar, “Turizm standartlarımız yükselecek. Kaliteli bir işletmecilikle bölgede emsali olmayan sosyal tesisimiz, sadece yaz döneminde değil, her zaman hemşerilerimize hizmet sunacak. İlçemize muhteşem bir değer katacak olan tesis için Büyükşehir Belediyemize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Kocaali Sakarya Sosyal Tesis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suçüstü yakalandı
Suçüstü yakalandı
Yemekten sadece personel değil hastalarda zehirlenmiş
Yemekten sadece personel değil hastalarda zehirlenmiş
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal