Başkan tarafını açıkladı

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Hizmet İş, Çelik İş ve Öz Orman İş sendikalarına iadeyi ziyarette bulundu.

Başkan tarafını açıkladı

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Hizmet İş, Çelik İş ve Öz Orman İş sendikalarına gerçekleştirdiği ziyarette il temsilcileri Mesut Özdemir, Rıfat Kurt ve Adem Öz ile bir araya gelerek sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.

DİŞLİ, “PERSONELİN TARAFINDAYIZ”

Kentte faaliyet gösteren sendikaları hassasiyetle takip ettiklerini belirten Başkan Dişli, “Görevde olduğumuz süre boyunca personelimizin hak ve menfaatlerini koruma noktasında her zaman personelin tarafında olduk. Bu yönetim anlayışıyla hareket ederek şehrimizde faaliyet yürüten tüm sendikalarımızın görüş ve önerilerini çok kıymetli buluyorum. Bu günkü ziyaretlerimizde de karşılıklı fikir alışverişinde bulanarak sorunların çözümü noktasında neler yapılabilir bunları konuştuk. Bu bakımdan sendikalarımızın yaptığı çalışmaları hassasiyetle takip ederek geçmişte olduğu gibi gelecekte de işçilerimizin menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden şube başkanları ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Dişli’ye teşekkür ederek, çalışmalarında başarı diledi.

 

Adapazarı Süleyman Dişli ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
TEM'de büyük eroin operasyonu
TEM'de büyük eroin operasyonu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal