Toçoğlu, Erenler'deydi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret etti. Toçoğlu ve Öztürk çalışmalar hakkında istişarelerde bulunarak yeni proje ve yatırımlar üzerine konuştular.

Toçoğlu, Erenler'deydi

Erenlerin çevre ve şehircilik alanında örnek projelere imza attığını belirten Başkan Toçoğlu ‘‘Altyapı yatırımlarımızla içmesuyu hatları ve şebekeleri yenileniyor. Erenler’in içmesuyu kalitesini inşallah en kısa sürede uzun yıllar güvence altına almış olacağız. Erenler Belediyesinin Kentsel Dönüşüm Projesi gibi şehir ekonomisine,  insanlarına katkı sağlayacak ve aynı zamanda çevre doğa ve şehrin geleceğini düşünen çalışmaları takdir ediyor destekliyoruz. Ortak düşünce ile bu konuda toplumsal şuur oluşturarak hep birlikte hareket edeceğiz’’ dedi.

Amaç halkımızın modern bir kentte yaşamanın huzuruna varması

Başkanı Toçoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk, ‘‘Ortak düşünce ile hareketle amacımız İlçemizi Sakarya ile birlikte rol model bir şehir olmasıdır. Amaç ve hedefimiz halkımızın modern bir kentte yaşamanın huzuruna varması için her türlü yatırım ve çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte omuz omuza istişare ederek yürütmektir. Bu anlamda Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi. 

Erenler Zeki Toçoğlu Cavit Öztürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Liseli gencin kahreden ölümü
Liseli gencin kahreden ölümü
Yenikent yolunda faciadan dönüldü
Yenikent yolunda faciadan dönüldü
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal