İki günde 5 kişi öldü

Sakarya'da iki günde silahla işlenen olaylarda 5 kişi öldü.

İki günde 5 kişi öldü

Şehirde ardı ardına yaşanan 3 farklı olayda 5 kişi yaşamını yitirdi. İlk olay önceki gün Yağcılar Mahallesi'nde yaşandı. Müteahhit Erol Bilek (44) ve Manolya Sarı (37) silah sesleri üzerine eve gelen polisler tarafından tabancayla başlarından vurulmuş halde bulundu.

İki kişinin ölümüyle ilgili İddialar arasında Bilek'in Sarı'yı vurduktan sonra intihar etmiş olabileceği değerlendiriliyor.  Bir diğer iddiada  çiftin, borçları yüzünden intihar etmiş olabilecekleri.   Polis cinayete yönelikte soruşturma yürütüyor. 

EŞİNİ VE KAYINPEDERİNİ ÖLDÜRDÜ

Bilek ve Sarı'nın toprağa verildikleri gün Akyazı'dan da acı haber geldi. Kumköprü Mahallesi’nde bir kişi, şiddetli geçimsizlik nedeniyle evden ayrılıp baba evine yerleşen eşi ve kayınpederini silahla vurarak öldürdü.
Meryem Öz geçtiğimiz hafta şiddetli geçimsizlik nedeniyle evinden ayrılıp babasının evine yerleşti. Ayrılığı kabullenemeyen Ramazan Öz, kayınpederinin evine gelerek, evin balkonundaki Meryem Öz ve babası İlhan Rençber'i kurşun yağmuruna tuttu. Talihsiz kadın ve babası hastaneye kaldırıldı. Ancak kurtarılamadı. 

Ramazan Öz, jandarmaya teslim oldu. 

HENDEK'TE AĞABEYİNİ ÖLDÜRDÜ

Bu olaydan sadace saatler sonra bir cinayet haberi de Hendek'ten geldi. Gece saatlerinde Kargalıhanbaba Mahallesi'nde kardeşler arasında çıkan kavga cinayetle sonuçlandı.

Otomobil koltuğu kılıfı imalathanesi olan iş yerlerinde ağabey ile kardeş arasında tartışma çıktı.  Tartışmanın büyümesiyle Sedat K., tüfekle ağabeyi Murat K'ye ateş etti. Murat K. olay yerinde hayatını kaybederken Sedat K polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.  

 

YAĞCILAR'DA MİMAR MANOLYA SARI BAŞINDAN VURULMUŞ OLARAK BULUNDU.

YAĞCILAR'DA MÜTEAHHİT EROL BİLEK BAŞINDAN VURULMUŞ OLARAK BULUNDU. BİLEK'İN MANOLYA SARI'YI ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETMİŞ OLABİLECEĞİ DEĞERLENDİRİLİYOR.

MANOLYA SARI VE EROL BİLEK BU BİNADAKİ DAİREDE SİLAH SESİ ÜZERİNE EVE GELEN POLİSLERCE BAŞLARINDAN VURULMUŞ OLARAK BULUNDU.

AKYAZI'DA BİR KİŞİ GEÇİMSİZLİK NEDENİYLE EVİ TERK EDİP BABA EVİNE GİDEN EŞİNİ VE KAYINPEDERİNİ TABANCAYLA VURARAK ÖLDÜRDÜ.

 

HENDEK'TE BİR KİŞİ TARTIŞTIĞI AĞABEYİNİ AV TÜFEĞİYLE VURARAKÖLDÜRDÜ. 

sakarya silah cinayet 3 ayrı olay 5 ölü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vahşi cinayette flaş gelişme
Vahşi cinayette flaş gelişme
Şehirde bu olaylar oldu
Şehirde bu olaylar oldu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal