Saadetli gençler döndü

Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları, genel merkez tarafından düzenlenen Ankara eğitim kampını tamamlayarak Sakarya’ya dönüş yaptı.

Saadetli gençler döndü

 

Kamp süresince Temel Çalışma Esasları, Türkiye’nin Meseleleri ve Çözüm Yolları, Niçin Milli Görüş?,Adab-ı Muaşeret başta olmak üzere uzman eğitimciler tarafından birçok konu işlendi.

Eğitim için Sakarya’nın 16 ilçesindeki ilçe başkanları ve teşkilat başkanları başta olmak üzere, teşkilat üyeleriyle beraber 50 kişilik ekip Ankara’daydı.

Saadet Partisi Sakarya Gençlik Başkanı Ali Ahmet Çelik gerçekleştirilen eğitim kamplarının önemine vurgu yaparak, “Genel merkez tarafından düzenlenen bu eğitimler teşkilat mensuplarımız açısından ayrı bir öneme sahiptir.Bu tip dönemlik yapılan eğitimler ve kadro kampları taşrada yapacak olduğumuz çalışmaların öncelikle heyecanını, sonrasında yöntemini kazandırmada en önemli etken ve yol gösterici nitelikte olması büyük önem arz etmektedir. “Kişisel eğitim tamamlanmadan, kitlesel başarı elde edilemez.” Prensibini tüm eğitim faaliyetlerimizde aksiyonlarımızda mihenk taşı olarak görmekteyiz. Kampımıza katılan tüm ilçe başkanlarımıza teşkilat başkanlarımıza ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.  

Sakarya Saadet Partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal