Sapancalı bayanlar mutlu

Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğünün, Halk Eğitim Merkezi ile birlikte ortaklaşa kültür-sanat-eğitim hizmetleri kapsamında, halka açık olarak düzenlenen kurslar her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi ile devam ediyor.

Sapancalı bayanlar mutlu

Gerçekleştirilen kurslara ilgilinin büyük olmasından dolayı memnuniyetini dile getiren Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, “Kırkpınar Kültür Merkezi ile Bilgi Kültür Evlerimizde gerçekleştirmiş olduğumuz kurslarla ilçemizin kültürel ve sosyal yaşantısına pozitif katkılar sağlanmaktadır. Merkezi hükümetin vatandaşlara sağladığı imkânlar ve sunduğu hizmetlerle son 15 yılda Türkiye’de tam bir sosyal devlet anlayışı var. Biz de belediye olarak çocuklarımızın gelişimlerine katkı verecek Bilgi Kültür Evleri ile buluşturuyoruz. Halkımız için kurs merkezleri açıyoruz. Sosyal belediyecilik anlamında hemşerilerimizin beklentilerine karşılık veren hizmetleri ekip arkadaşlarım ile sunmaya çalışıyoruz. Kurslarımıza olan ilgi bizleri mutlu ediyor. Kurslarımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Kırkpınar Kültür Merkezi ile mahallelerdeki Bilgi Kültür Evleri içerisinde kendilerine nezih bir çalışma ortamı hazırlayan Başkan Yılmazer’e sunduğu hizmetler için teşekkür eden kursiyerler, çözüm odaklı çalışmaları ile “Her Mahalleye Bilgi Kültür Evi” projesinin de başarıyla uygulandığını dile getirdiler.

Sapanca Bilgi evi kadınlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Liseli gencin kahreden ölümü
Liseli gencin kahreden ölümü
Yenikent yolunda faciadan dönüldü
Yenikent yolunda faciadan dönüldü
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal