‘Öncelik terör ve uyuşturucu’

Sakarya Gazeteciler Birliği Yönetimi, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ziyaret ederek görevinde başarı dileğinde bulundu.

‘Öncelik terör ve uyuşturucu’

Hayırlı olsun ziyareti

Marmara Gazeteciler Federasyonu (MGF) Başkanı Müjdat Çetin, Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) Başkanı Zeki Aydıntepe ve yönetim kurulu üyeleri, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı makamında ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileğinde bulundular, hem de Emniyetin çalışmaları hakkında bilgi edindiler. Ziyarette Marmara Gazeteciler Federasyonu Başkanı Müjdat Çetin, birliğin kuruluş süreci ve yerel basının durumu hakkında bilgi verirken, Birlik Başkanı Zeki Aydıntepe’de yönetim kurulunun faaliyetlerini anlattı.

Sakarya basını renkli

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu söyleyen İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, “Sakarya beklediğimin çok üzerinde güzellikleri bol, potansiyeli çok olan bir şehir. Hem insanı,hem şehir çok candan, çok sıcak. Burada görev yapmak beni çok mutlu edecek. Sakarya basınının çok renkliliği şehrin ileriye dönük hedeflerine yol gösterici olması çok önemli. Şehrimizde huzurun tesisi adına basınımıza önemli görevler düşüyor. Sakarya basını da bu görev bilinciyle hareket ediyor. Basınımız ile birlikte şehrimiz, milletimiz ve ülkemiz için daha kuvvetli diyaloglarla çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Uyuşturucu hassasiyeti

Şehirde özellikle terör, uyuşturucu, trafik ve güvenlik konularını öncelik olarak gördüklerini söyleyen Müdür Kaya, “Sakarya’da kaçakçılık, terör, uyuşturucu, güvenlik ve trafik konusunu çok önemsiyoruz. Bu kapsamda uyguladıklarımız var, projelerimiz var. Uyuşturucu konusunda daha hassasız ve Hendek gibi bazı ilçelerde özel bürolar açıyoruz. Terör ile uyuşturucu bağlantısına darbe vurmak için polisimiz çok çalışıyor. Çalışmaya da devam edecek. Bu şehrin güzellikleriyle gündeme gelmesi için özel çabamız var. Sakarya basınını bu konuda yanımızda görmek bizi çok mutlu ediyor” dedi.

SGB Başkanı Zeki Aydıntepe, MGF Başkanı Müjdat Çetin, başkanvekilleri AA Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, Yenigün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ekrem Ürdüç, yönetim kurulu üyeleri Bizim Sakarya Gazetesi’nden Ahmet Kaya, Yenigün Gazetesi’nden Gülhan Yılmaz, Özge Savaşkan, TRT Temsilcisi Mehmet Karakaş, Sakarya Halk Gazetesi’nden Suat Beyanal, Yenisakarya Gazetesi’nden Engin Arapoğlu ve Levent Bayrı Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı makamında ziyaret ettiler.

Sakarya Emniyet Müdürü Fatih Kaya SGB
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
TEM'de büyük eroin operasyonu
TEM'de büyük eroin operasyonu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal