Vali eşinden Arakan duyarlılığı

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubeleri Kadın Komisyonlarınca Sakarya İHH Hanım Komisyonu ile ortak olarak organize edilen Arakan için yardım kampanyası büyük ilgi görüyor.

Vali eşinden Arakan duyarlılığı

Eğitim-Bir-Sen 1 ve 2 Nolu Sakarya Şubeleri Kadın Komisyonları Başkanları Hayrunnisa Yavuz ile Özlem Bağcı öncülüğünde İHH Ortaklığıyla düzenlenen yardım kampanyası kapsamında 18 Kasım Cumartesi Günü SAKVA’da çorba ikramı programı için okul ve makam ziyaretleri devam ediyor.

Kampanyaya destek ziyaretleri kapsamında Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun eşi Esma Balkanlıoğlu’nu ziyaret eden Yavuz ve Bağcı çalışmalara desteğinden dolayı Balkanlıoğlu’na teşekkür etti.

Esma Balkanlıoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Arakan’da yaşanan zulmün görmezden gelinemeyeceğini ve tüm müslümanlar için bir sınav olduğunu ifade etti.

Sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek yaptığı bu tarz çalışmaları takdire şayan bulduğunu söyleyen Balkanlıoğlu her zaman destekçisi olacaklarını ifade etti.

Kampanya kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü de ziyaret eden Eğitim-Bir-Sen Kadın Komisyonları İl Müdürü Mutlu Işıksu’ya çalışmalara katkılarından dolayı teşekkür etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Eğitim-Bir-Sen ve İHH kadın komisyonlarına teşekkür ederek bu tür çalışmalara destek vermek insani bir görevdir dedi.

Eğitim-Bir-Sen ve İHH ortaklığında 18 Kasım Cumartesi Günü Saat 09:00 ile 12:00 arasında Arakan yararına düzenlenecek olan çorba ikramına tüm Sakaryalıları davet ederek yardımların program girişinde de yapılabileceği ifade edildi.

Sakarya Arakan Esma Balkanlıoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Kamyonun altında kalan kadın öldü
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal