02 Temmuz 2020|Perşembe,18:51:04
Kayıt yok.
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 30.05.2020
DOLAR
6,8565
EURO
7,6754
ALTIN
392,05
BİTCOİN
$9.537,6100 0,94
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
10 saniye de okunur
fullWidthAds5
19 Ekim 2017 - 08:15
19 Ekim 2017 - 08:152 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

127 KEZ OKUNDU

Erenler'de muhtarlar istişare yaptı

Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve ilçe bürokratları Muhtarlar ile bir araya geldiler.

Erenler'de muhtarlar istişare yaptı

İlçenin sorunları, talep ve şikâyetlerinin konuşulduğu istişare toplantısında özellikle sosyal yardımlarda ihtiyaç sahiplerinin tespiti ve yardımların takibi konusunda muhtarlara düşen görev ve yönlendirmenin önemine değinildi.

Erenler Muhtarlar Derneğinde düzenlenen istişare toplantısına, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, ilçe bürokratları ve muhtarlar katıldı.

Toplantıda ekonomi, hizmetler, terör ve güvenlik ile sosyal yardımlar hakkındaki konular görüşüldü. Muhtarlar Dernek Başkanı Şaban Süleyman meslektaşları adına talepleri dile getirirken mahalle muhtarları da bölgeleri ile ilgili konularda taleplerini dile getirdiler.

Yapılan genel değerlendirme ve bilgilendirmelerin ardından İlçe genelinde sürdürülen çalışmalara değinen Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Muhtarları da yakından ilgilendiren doğalgaz çalışmalarına dair yaptığı açıklamada, Kozluk Mahallesinin bir kısmında, Bekirpaşa, Pirahmetler ve Nakışlar mahallelerinin tamamında son derece hızlı ilerleyen çalışmalar neticesinde bu yıl inşallah doğalgaz kullanılıyor hale gelecek. Önümüzdeki en geç üç yıl içerisinde ise Erenlerin tamamında doğalgaz hizmeti olacak dedi.

Etiketler :

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRME ANKETİ

Sizce neler yapılmalı ?

Sonuçlar
Aramaktan Vazgeç