11 Ağustos 2020|Salı,22:19:03
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 11.08.2020
DOLAR
7,2226 1,57
EURO
8,4935 1,42
ALTIN
446,39 6,68
BİTCOİN
$11.427,6500 3,75
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
ÜlkÜ Bak Beslenme ve Diyet Uzmanı
ÜlkÜ Bak Beslenme ve Diyet UzmanıKurban Bayramı nda Dengeli ve Sağlıklı Beslenme5 dakika da okunur
16 Ocak 2020 - 14:25
16 Ocak 2020 - 14:252 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

Şehit annesine büyük saygısızlık

Sakarya'da bir halk otobüsü şoförünün, ücretsiz ulaşım kartı ile binen ve şehit annesi kartını gösteren şehit annesine rencide edici sözler söyleyerek araçtan indirdiği öğrenildi. 

 Şehit annesine büyük saygısızlık

Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Gazi Mustafa Çolak, yaptığı açıklamada, Söğütlü'den mevlid için derneğin Adapazarı'ndaki binasına gelen şehit annesinin, dönüş için ücretsiz seyahat kartıyla bindiği özel halk otobüsünde şoförün rencide edici sözlerine maruz kaldığını ve araçtan indirildiğini söyledi. 

Çolak; "Şehit annesi mevlidin ardından Söğütlü'ye dönmek üzere orta garajdan kalkan Özel Halk Otobüsüne binmek istedi.  Saat 16:00 da Orta Garajda 54 j 7… plakalı Akarca Söğütlü halk otobüsüne binen şehit annesi  yüce devletimizin verdiği Şehit Annesi kimlik kartı ve ücretsiz seyahat kartını gösterip otobüse bindiğinde otobüs şoförü ben sizi taşımak zorundayım arka tarafa geç gibi sözler sarf ederken, şehit annemize söylediği rencide edici sözler yetmezmiş gibi otobüsten indirdi. Olayın bize aktarılması üzerine, Ulaşım Daire Başkanlığından acilen randevu talep ettik. Bunun üzerine Daire Başkanlığında giderek bir saate yakın bekledim. Görüşemeyince makamdan çıktım. Bir daire başkanının verdiği randevuya gelmeyerek benimde gazi olduğum dikkate alınırsa, şehit annesinin de rencide edilmesine anlam veremiyoruz.  Annemiz bu vatan için evladını şehit verdi biz bu vatan için gazi olduk. Bizlere verilen değer ve önem gözler önünde, bu olayın suçlusu bulunup gerekli işlemlerin yapılması için hukuki süreç için hazırlığımızı yapmaktayız ve suç duyurusunda savcılığa bulunacağız. Şehit annemize yapılan bu saygısızlığı kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler :

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRME ANKETİ

Sizce neler yapılmalı ?

Sonuçlar
Aramaktan Vazgeç