05 Ağustos 2020|Çarşamba,19:56:04
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 05.08.2020
DOLAR
7,0496 2,18
EURO
8,4067 2,95
ALTIN
462,23 3,19
BİTCOİN
$11.672,6700 4,22
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
ÜlkÜ Bak Beslenme ve Diyet Uzmanı
ÜlkÜ Bak Beslenme ve Diyet UzmanıKurban Bayramı nda Dengeli ve Sağlıklı Beslenme5 dakika da okunur
14 Haziran 2020 - 15:13
14 Haziran 2020 - 15:132 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

Yalan bilgilerle Akyazı Türkiyenin gündemine oturdu

HDP’nin tutuklu eski Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş aleyhine çirkin paylaşımda bulunan kişiye tepki için sosyal medyada şüphelinin yerine olayla ilgisi olmayan Akyazılı Vedat Yazıcı'nın fotoğrafları paylaşıldı.  Eski başkan Yaşar Yazıcı’nın yeğeni olduğu yazılarak  yerine mevcut başkan Bilal Soykan’in fotoğrafları twitter da gündem oldu.

Yalan bilgilerle Akyazı Türkiyenin gündemine oturdu

Pazar sabah saatlerinde bir şahsın HDP’nin tutuklu eski Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşiyle ilgili yaptığı çirkin paylaşım sonrası bazı isimsiz twitter hesaplarından yalan bilgiler paylaşıldı.

Gözaltına alınan şahsın Akyazı’da yaşayan ve AK Parti eski Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı’nın yeğeni olan Vedat Yazıcı olduğu şeklinde paylaşımlar yapılınca sosyal medya karıştı

Provokatif ve hiçbir bağı olmayan iddia twitterda bir anda Türkiye gündemine oturdu. Buradan sonra işler iyice karıştı. Vedat Yazıcı'nın haksız yere üzerine atılan iddia yüzünden tüm Türkiye'de fotoğrafları paylaşılırken Yaşar Yazıcı'nın ismi fenomen hesaplar tarafından Yusuf Yazıcı olarak paylaşıldı.

Öte yandan Eski Başkan Yaşar Yazıcı’nın resmi yerine mevcut başkan Bilal Soykan’in fotoğrafları twitter da gündem oldu. Ak parti eski Başkan ve Ak Parti bu yanlış bilgilerle hedef tahtasına oturtuldu.

Ben değilim

Twitter’de yoğun paylaşımlar nedeniyle kendi sosyal medya hesabı Facebook’tan açıklamada bulunan Vedat Yazıcı;

“Hakkımda çıkan tüm suçlamalar asılsızdır! Twitter da yapılan paylaşımlardaki şahıs ben değilimdir. VEDAT MUTİ’ye aittir. Kesinlikle benimle alakası yoktur. Gerekli işlemler başlatılacaktır” paylaşımında bulundu.

 

Etiketler :

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRME ANKETİ

Sizce neler yapılmalı ?

Sonuçlar
Aramaktan Vazgeç