DİĞER
Giriş Tarihi : 09-03-2019 10:26   Güncelleme : 09-03-2019 10:26

Selin Seyyar Fırınları Uluslararası Fuarda

Akyazı'da ürettiği kaliteli portatif seyyar taş fırınlarla adından söz ettiren Selin Seyyar, Uluslar arası fuarda ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Selin Seyyar Fırınları Uluslararası Fuarda

Türkiye'de ilginin her geçen gün arttığı  seyyar taş fırınların üretimini gerçekleştiren Selin Seyyar, Uluslar arası tarım Fuarı'na katılarak ürünlerini sergiledi. 
Fuara katılanlardan tam not alan taş fırınlar hakkında konuşan Selin Seyyar, taş fırınlara ilginin gün geçtikçe arttığını söyledi.

Tüketicinin doğal ürünlere yöneldiğini ifade eden Seyyar, fuarın oldukça faydalı geçtiğini dile getirdi. Seyyar; "Fuarda hem ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Hem de siparişler aldık. Çok güzel dönüşler var." dedi.

Ürettikleri taş fırınları ülkenin dört bir yanına gönderdiklerini anlatan Selin Seyyar; "Fırınlarımız farklı boylarda. Özel taban tuğlasından, baca sitemine, çatısından malzemelerinizi saklayabileceğiniz özel bölmesine kadar her şeyi profesyonelce düşündük. Tekerlekli ve 5-15 köy ekmeği kapasiteli köy ekmeğinin yanı sıra, kendi pide ve lahmacununuzu yapabiliyorsunuz. Hatta içerisine koyduğunuz aparat ile bahçenizdeki barbekü ve ızgaranın yerine kullanabilirsiniz" diye konuştu.

Selin Seyyar Fırınları

Adres: Altındere Yolu Üzeri Akyazı / Sakarya
Tel: 0 541 2714915 -  0 533 3449903

Firma Rehberi: http://www.akyazihaber.com/f-selin-seyyar-firinlari-1599.html
Web Site: https://selinseyyarfirin.com/

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA