SİYASET
Giriş Tarihi : 26-03-2019 15:52   Güncelleme : 26-03-2019 15:54

Rekor oy bekliyoruz

Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı Adayı Ekrem Yüce ve Akyazı Belediyesi Başkan Adayı Bilal Soykan, Akyazı'da gerçekleştirilen gençlik buluşmasına katıldı

Rekor oy bekliyoruz

Yüce ve Soykan, gençlik buluşması öncesinde esnaf ziyareti yaptı. İlçe Müfütlüğü'nü ziyaret eden Başkan adayları ardından Sosyal Gelişim Merkezi'nde gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen programa katıldı.
 
Programda Akyazı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Bilal Soykan'la birlikte gençlerin sorularını yanıtlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, gençlere yönelik projelere yer vereceklerini ifade etti.
 
En iyi hizmet
 
Gençlerin sorularını yanıtlayan Bilal Soykan, "Bu dönem Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Akyazı Belediye Başkan Adayı olarak gösterildim. İnşallah Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce ile birlikte çalışmak nasip olur ve doğup, büyüdüğümüz Akyazımıza en iyi hizmeti sunarız" dedi.
Akyazı ve Sakarya'yı güzel günler beklediğini ifade eden Soykan; "Gençler için Gençlik Meclisi kuracağız. Gençler ne istiyorsa onu yapacağız" diye konuştu. 
 
Rekor oy bekliyoruz
 
Gençlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingden nasıl ayrıldığına yönelik sorulan soruya şu cevabı verdi: "Sayın Cumhurbaşkanımız Sakarya'da çok güzel ayrıldı. Meydanda coşkulu bir kalabalık vardı ve ayrılırken şehrimizden rekor oy beklediğini ifade etti.  Bizim bu rekoru kırmamamız için hiçbir engel yok. Şehrimize en iyi hizmeti sunacak adaylarımız var. Rekor bir oyla seçimlerden zaferle ayrılacağımızı düşünüyorum" dedi.
 
 Çok çalışın
 
Gençlere yönelik tavsiyelerde bulunan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Hayatta olmaz diye bir şey yoktur. Başarının en önemli sırrı çok çalışmaktır. Gayret gösterin. Kendinizi en iyi şekilde geliştirin. 30 yılı aşkın süredir hem siyasetin hem bürokrasinin hem de iş dünyasının içerisindeyim. İnanın çok çalışmaktan başka bir yolu yok. Şimdi de inşallah Büyükşehir Belediyesi'nde çok çalışacağız ve şehrimize, hemşerilerimize hizmetler sunacağız" diye konuştu.