SİYASET
Giriş Tarihi : 27-03-2019 17:02   Güncelleme : 27-03-2019 17:16

Erenler'e hizmetler daha da artacak

Erenler Küpçüler Mahallesi'nde gerçekleştirilen mitingde konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Erenler'in ihtiyaçları noktasında gerekli çalışmaları yaptık. İnşallah göreve başladığımız gibi çalışmalarımızı hızlandıracağız.

Erenler'e hizmetler daha da artacak

Hizmetlerimizi arttıracağız. Hemşerilerimizle hep bir arada olacak, talep ve önerilerini karşılamaya çalışacağız. İnşallah 31 Mart seçimlerinde de Erenler güçlü destek gösterecek, kutlu yürüyüşümüzü kaldığımız yerden sürdüreceğiz" dedi.

 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Erenler Küpçüler Mahallesi'nde gerçekleştirilen mitinge katıldı. Erenler Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Fevzi Kılıç, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever, teşkilat mensupları ve çok sayıda mahallelinin katıldığı programda Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya için durmadan çalışacaklarını ifade etti.

 Kılıç ve Yüce kazanacak

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever, "Bu çoşkuyu bu heyecanı inşallah 31 Mart'ta sandıkları patlatarak göstereceğiz" derken; Önder Karan, "İnşallah Erenler'de Fevzi Kılıç, Büyükşehir'de Ekrem Yüce kazanacak" dedi.

 Hizmet belediyeciliği

Erenler Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Fevzi Kılıç, "Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle aday gösterildik. İlk günden bu yana sokak sokak, ev ev geziyoruz. Kentsel dönüşüm noktasında talepler alıyoruz. Alanında uzman isimlerle bir araya gelerek 3 ay içerisinde çözeceğiz. Belediye meclis üyelerimizde de değerli isimler var. Onlarla el ele verip sizlere hizmet edeceğiz" dedi.

 Kutlu yürüyüşümüz sürecek

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "26 Kasım'da yola çıktık. Sakarya'nın tüm ilçelerinden sizlere selam getirdik. Erenler'in ihtiyaçları noktasında gerekli çalışmaları yaptık. İnşallah göreve başladığımız gibi çalışmalarımızı hızlandıracağız. Fevzi Kılıç ile birlikte uyum içerisinde çalışarak Erenler için ne gerekiyorsa yapacağız. Hizmetlerimizi arttıracağız. Hemşerilerimizle hep bir arada olacak, talep ve önerilerini karşılamaya çalışacağız. İnşallah 31 Mart seçimlerinde de Erenler güçlü destek gösterecek, kutlu yürüyüşümüzü kaldığımız yerden sürdüreceğiz" dedi.