ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 04-05-2019 10:00   Güncelleme : 04-05-2019 13:05

Marmara birincisi olan Soykan ve Ekrem Plaketle ödüllendirildi

31 Mart Seçimlerinde Oy oranıyla Marmara birincisi olan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem'e plaket verildi.

Marmara birincisi olan Soykan ve Ekrem Plaketle ödüllendirildi

AK Parti İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 71. İl Danıışma Meclisi Toplantısı'nda İl Başkanı Yunus Tever, yerel seçimlerde aldıkları oy oranıyla Marmara birincisi olan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve İlçe Teşkilatı'na övgülerde bulundu.
 
Büyükşehir’de yüzde 76,08’lik oy oranıyla, ilçe belediyede yüzde 71,40’lık oy oranıyla en çok katkıda bulunan ve tüm ilçeler arasında birinci olan Akyazı İlçe teşkilatımızı ve belediye başkanı Soykan'ı ayrı ayrı tebrik eden Tever, Soykan ve Ekrem'e birincilik plaketlerini taktim etti.
 
 Tever ‘’Allah’a hamdolsun Sakarya farkını her zaman olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlerinde de gösterdi. Aziz milletimizin partimize ve cumhur ittifakına olan sevgisi, muhabbeti ve desteği için bir kez daha tüm Sakaryalı hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum.’’  diyerek sözlerini tamamladı.