GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-05-2019 15:03   Güncelleme : 12-05-2019 15:29

Kenan Sofuoğlu, yorumlara bu yanıtı verdi

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, sosyal medya kullanıcılarının "Vergi ödememek için lüks aracı eşinin üzerine aldı" yorumları üzerine sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak yanıt verdi.

Kenan Sofuoğlu, yorumlara bu yanıtı verdi

Geçtiğimiz gün CHP'li İmamoğlu'na destek veren ünlü sanatçıların #HerŞeyÇokGüzelOlacak paylaşımına tepki göstererek sosyal medya üzerinden “Erdoğan sayesinde milyonersiniz. Yazıklar olsun, yediği kabı pisleyen nankörlersiniz” ifadelerini kullanarak tepki gösteren Sofuoğlu'na, sosyal medya kullanıcıları eleştiri yağmuruna tutmuştu.
 
ARAÇ VERGİSİ TEKRAR GÜNDEME GELDİ

Sofuoğlu'nu eleştiren bazı sosyal medya kullanıcıları, Sofuoğlu'nun kullandığı aracın plakasının M ile başlamasını tekrar gündeme getirerek "Vergi ödememek için lüks aracı eşinin üzerine aldı" yorumunda bulundu.

“HAKKI VE İMKANI OLAN HERKES ALABİLİR”

Konuyla ilgili eleştirilere İnstagram hesabından yanıt veren Kenan Sofuoğlu, "Araca 3.5 milyon, devlete 4 milyon teminat, yıllık 41 bin TL bandrol ödediğim aracım üzerinden vergisiz diye karalamaya çalışıyorlar. Hakkı ve imkanı olan herkes alabilir. Bana özel bir hak değil bu." dedi.