GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2019 08:19   Güncelleme : 27-10-2019 08:19

Sapanca’da Uluslararası farkındalık festivali

Sapanca ilçesinde ‘Uluslararası farkındalık festivali’ düzenlendi.

 Sapanca’da Uluslararası farkındalık festivali

Uluslararası Farkındalık Festivali Ekim ayında Sapanca’da gerçekleşiyor. Dünya Değişim Akademisi tarafından düzenlenen değişim programlarının uygulandığı festivalde ayrıca interaktif söyleşiler, danslar, bireysel gelişime ve farkındalığı artırmaya yönelik kitaplar yer aldı.

Gerçekleşen programda stresi yönetme, öfkeyi dönüştürme, korkuyu aşma ve depresyondan özgürleşme üzerine programlar yer aldı. Etkinliğe şirket çalışanları ve aileler de büyük ilgi gösterdi. Sağlıklı düşünme, davranma, iletişim ve farkındalık için nefes çalışmalarının da yer aldığı etkinlikte özgüven, kararlılık ve sevgi dolu iletişimi geliştiren enerji çalışmaları da yapılıyor. Sapanca’da doğa sporları imkanın da olduğu etkinliğe iki gün boyunca dünyadan, Türkiye’nin çeşitli illerinden ve Sapanca çevresinden 400’e yakın katılım oldu. 
Negatifleri atmak, pozitiflerle dolmak, her zaman daha ileriye, güzele ve doğala doğru gelişmek, değişmek için düzenlenen organizasyonun, Sapanca’nın muhteşem doğasında önümüzdeki aylarda tekrar gerçekleşeceği de bildirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA