GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-11-2019 14:04   Güncelleme : 11-11-2019 15:02

Bakkallarda fatura ödeme dönemi başladı

Vatandaşlar artık bankalara gitmeden şehirdeki tüm bakkallardan fatura ödemesi yapabilecek.

Bakkallarda fatura ödeme dönemi başladı

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası ile Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş arasında işbirliği protokolü imzalandı. Oda Başkanı Ahmet Akdardağan ile Faturamatik Kurumsal İş Geliştirme Direktörü Cihan Arslan’ın imza altına aldığı protokol gereğince artık tüm bakkallarda fatura ödemeleri hızlı bir şekilde yapılabilecek.

 İmzalanan protokol ile ilgili konuşan Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Hem odamız üyelerine ek gelir sağlayacak, hem de vatandaşın zaman kaybını önleyerek ödeme kolaylığı getirecek anlaşmamız hayırlı uğurlu olsun. Şehrimizdeki tüm bakkallarımız da artık her türlü fatura ödemelerini hızlı bir şekilde yapılacak. Üyelerimiz için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.  

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiklerini söyleyen Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kurulusu A.Ş. Direktörü Cihan Arslan ise, “Firma olarak ödeme sistemleri sektörüne yön vermeye devam ediyoruz. Yapılan iş birliği ile bölge halkının tüm faturalarını Faturamatik altyapısı ile en hızlı şekilde ödenmesini sağlayacağız. Fatura ödemek isteyen herkes mahallesindeki en yakın bakkalına giderek işlemlerini gerçekleştirebilir. Gerçekleşen ortak işbirliğine imza atmaktan mutluluk duyduk.” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA